szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - sama juz nie wiem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pola
2005-11-20
Email
Dziewczyny Drogie, cholera jasna, musze sie pozalic bo juz nie wiem co mam myslec. Okres mi sie spoznia czwarty dzien (ostatni byl 23.10), dzis rano zrobilam test i wyszedl negatywny. Temperature mam niby wciaz w okolicach 37. Testu z krwi zrobic nie mam jak bo jestem w Irlandii :/ No i co tu myslec...Niby ta temp swiadczy o czyms (szczegolnie ze pamietam w 1 ciazy, niestety poronionej, mialam tak samo podwyzszona T), a tu jednak test mowi cos innego...Wsciec sie mozna! Doraaadzcie mi co ja mam myslec, pocieszcie... no cokolwiek!! :(
pola
2005-11-20
13:43:08
Email
aaa...i do tego jeszcze bola mnie jajniki tak samo jak wtedy i w ogole to mam juz schize jakas taka, ze po prostu dostane jakiejs wariacji!! Napiszcie mi o Waszych poczatkach, ew. doswiadczeniach z testami, samopoczuciu w tych makabrycznych tajemniczych poczatkach - tez macie za soba taki wciekly czas niepewnosci i takie schizy??
Jagoda
2005-11-20
15:58:49
Email
To zależy, kiedy miałaś jajeczkowanie - mogło być opóźnione. Jeśli podwyższona temperatura utrzymuje się powyżej 16 dni, to ciąża jest bardzo prawdopodobna.
agnieszka74
2005-11-20
16:56:50
Email
Hej Pola !!
Moze to tylko jakies zaburzenia...Mi w pazdzierniku okres sie spoznił prawie 3 tyg. W tescie niebieska krecha jak byk...
Podejrzewam ze to był efekt diety bezmiesnej. Teraz mam okres normalnie..
Pozdrwówka !!!
Dominika
2005-11-21
19:38:40
Email
moze trudno w to uwierzyc ale mi pierwsze trzy testy robione w tygodniowych odstepach wyszly negatywnie a za czwartym razem pojawily sie dwie kreseczki :)) i dzieki temu tule do siebie 11 tygodniowego Kubusia :)) ale w twoim przypadku niekoniecznie moze byc tak samo (moze ten test zrobilas za wczesnie) pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum