szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - JESTEM MAMĄ CZY NIE?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
martyska24
2005-11-17
Email
Czesc dziewczyny. Bywam tutaj u Was od tygodnia i tak sobie czytam co piszecie. Ja od kilku miesięcy mam wielkie marzenie.... być w ciąży. Nieraz już myślałam że jestem, Wiem że byłam po prostu przewrażliwiona. Tym razem jest zupełnie inaczej. już 10 dzień mam temp w granicach 37-37.3 co wcześniej nie miało miejsca. Moje piersi się powiększyły. Na początku bolał mnie brzuch jakbym miała dostać miesiączkę. Ta oczywiście nie przyszła bo było zaledwie kilka dni po okresie. Potem doszły bóle jajników. Od kilku dni jestem śpiąca i drzemię w dzień co mi się nie zdarzało. Jeszcze 1 rzecz zauważyłam. To co kiedyś mogłam pić i jeść na okrągło nie smakuje mi :( Mogę za to pić bez przerwy kakao zajadać się czekoladą i śledziami. Najchętniej ,arynowanymi. Nie dopuszczałam myśli że jestem w ciąży (w obawie przed rozczarowaniem) Ale moja rodzina zauważyła zmiany i się pytają czy ja przypadkiem nie w ciąży. Robiłam test ale wyszło że nie jestem w ciąży. Zrobiłabym test HCG ale na razie jestem bez grosza a chłopakowi nie chcę dawać nadzieji za wcześnie. A co Wy o tym sądzicie? :)
MoNiSiA
2005-11-17
22:15:11
Email
Hmmm...Test mogłaś wykonać za wcześnie. Wiesz co jest dość dobrym sprawdzeniem ciąży? Może to głupie... ale mocz. W czasie ciąży pływają w nim takie jak by drobne opiłki, fusy ;) Jest ich dość dużo. Kiedy robiłam test ciążowy siusie musiałam jakoś zebrać do pojemniczka i było to wtedy widoczne gołym okiem.
Michalina
2005-11-17
22:24:07
Email
Zrób test, jak minie termin spodziewanej miesiączki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum