szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poradzcie proszę!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-11-13
Email
Dziewczyny mam pytanko: czy istnieje możliwośc jeśli dany szpital nie daje znieczulenia zęwnątrzopoowego podania go mimo wszystko, np. wezwanie anastrzjologa z innego szpitala ( odpłatnie)? Czy jesli rodzę w szpitslu który nie podaje tego znieczulenia to juz nic nie da sie zrobić???:(
MoNiSiA
2005-11-13
19:30:02
Email
Szpital w którym rodziłam nie miał nawet odpłatnie tego znieczulenia, więc nie było o nim mowy, tym bardziej był tylko jeden anestozjolog na szpital, ale jeśli bardzo Ci na tym zależy spróbuj porozmawiać z anestozjologiem, który pracuje w wybranym przez Ciebie szpitalu.
Kornela
2005-11-14
11:47:05
Email
Madziu z skąd jesteś? Bo wydaje mi się że ze śląska a znam tam szpital gdzie mozna rodzic z zzo.
Maminka Madzia
2005-11-14
18:53:07
Email
Kornela jestem z Częstochowy a rodzic będę w szpitalu na Tysiącleciu u foktora Lemańskiego.
Kornela
2005-11-15
12:40:28
Email
Ja znam szpital w Świętochłowicach gdzie mozna rodzić z zzo ale to bedziesz miala za daleko. Słyszalam tez o jednym szpitalu z Katowic ale to też Cię nie urządza :-(((

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum