szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Brzuszek, poradzcie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
evikam
2005-11-09
Email
Witam wszystkie mamusie:) jestem nowa na tym forum,zainteresowały mnie tematy postów. Poradzcie- jestem w 24 tygodniu ciąży,od miesiąca lykam magnez od tyodnia diprophyllinum,stawiał mi się brzuszek, nie pracuję,przez większość czsu leżę, a nic a nic sie nie poprawia brzuch twardnieje mi kilka razy dziennie,dziś w nocy skurcz był tak silny ze mnie obudził. mam maleńkie rozwarcie. coraz bardziej sie boję, kocham bardzo teo maluszka.
Karolcia
2005-11-10
13:22:40
Email
Witaj Evikam(:(:(: Zdaje sie , że masz tę samą sytuacje co ja!Ja od 23 tygdnia miałam bardzo silne i częste skurcze w ciągu dnia i w nocy-często przez nie oka nie zmróżyłam. Od 25 tyg. lekarz przepisał mi magnez najpierw po jednej tabletce dziennie, lecz to nie pomogło to kazał mi brać dodatkowe leki (ale w polsce ich nie ma) i magnez zwiększył do 3 tabletek dziennie. Teraz jestem w 33 tydodniu i jest dużo lepiej czasem jeszcze mam pare skurczów w ciągu dnia ale niema porównania jak było przedtem!! Powiedz lekarzowi , że narazie te tabletki Ci nie pomagają bo skurcze są nadal silne napeno coś poradzi(:(: Ja miałam bardzo duże rozwarcie ale po wczorajszej wizycie u lekarza okazało się , że mam tylko 1 cm(: Niemartw się napewno będzie wszystko dobrze tylko naprawde musisz dużo leżeć i najlepiej nic nie robić!!!
evikam
2005-11-10
22:39:40
Email
dzięki karolcia, dziś wylądowałam u innego lekarza i pzepisał mi fenoterol ;[, ciekawe jak będzie
Karolcia
2005-11-11
10:01:47
Email
Bardzo dużo kobiet bierze ten lek w ciąży(: Więc niemasz się czym zamartwiać(:(:!! Teraz to już bedzie tylko dobrze(:(: I pamietaj duuuuuużo leżeć(: A jak znów poczujesz , że lek nie pomaga to powiedz temu lekarzowi bo ja mialam na początku pół tabletki ( na te skurcze le inne ) no i różnicy prawie żadnej , a teraz biore całą i jest ok(:(:(: TRZYMAJCIE SIE Z MALUSZKIEM CIEPLUTKO(:(: i napisz jak już będzie lepiej(:(: POZDRAWIAMY
evikam
2005-11-11
10:49:41
Email
UHM,napewno,apowiedz mi jeszcz karolinko,czy miałasjakieśtrzęsawki przy braniutego leku??? Pozdrawiam
Karolcia
2005-11-11
12:03:32
Email
Kurcze tylko , że ja biore calkiem inny lek i nie przepisują go w polsce ale ma podobne działanie jak twój lek(:(: Po tym leku co ja biore to mam straszne kołatanie serca!!! Ale ponoć to normalne(:
evikam
2005-11-11
14:15:07
Email
:):) fak, koszmarne kolatki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum