szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Szwy rozpuszczalne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agucha
2005-11-03
Email
Cześć kochane! Mam do was pytanko odnosnie szwów rozpuszczalnych. Dzisiaj minoł 4 tydzień od porodu mojej kruszynki, niestety oprócz nacięcia krocza popękałam dosyc mocno, całe wejście do pochwy miałam pozszywane. I z tym wiąże się moje pytanie o ile szwy na nacięciu położna mi ściągneła o tyle te w pochwie zostały, powiedziała że ich sie nie ściąga. A one tam siedzą już tak długo i nic nie wskazuje na to żeby miały ochote sie rozpuścić, mówiąc szczerze jestem tym troche załamana bo mialam nadzieje ze same sie rozpuszcza a perspektywa pojscia do lekarza na sciaganie mnie przeraza bo po bardzo bolesnym porodzie jestem strasznie przewrazliwiona na jakiekolwiek dzialanie w obrebie mojego krocza :( Powiedzcie czy mialayscie podobne doswiadczenia w tej kwesti licze na wasze pomocne słowko i pozdrawiam.
Goga66
2005-11-03
20:47:14
Email
Nie denerwuj się. Ja miałam założone wyłącznie rozpuszczalne i rozpuszczały się chyba z 6-7 tyg. Ciągle czułam supełki. Potem, nawet nie wiem, kiedy zniknęły
MoNiSiA
2005-11-03
20:54:24
Email
Ja również jak Goga66 czułam szwy dobrych 6 tyg. Nie martw się, jeszcze kilka tygodni i wszystko wróci do normy. Pozdrawiam cieplutko.
Basia
2005-11-04
18:11:04
Email
Ja też rodziłam miesiąc temu i dopiero wczoraj rozpuścił się ostatni szew.
Agucha
2005-11-04
20:55:52
Email
Dziękuję trochę mi ulżyło ! Będę więc cierpliwie czekać. Kiedy w takim razie należy sie udać na 1 wizyte po porodzie do gina i czy jest ona obowiązkowa ??? Ja się chyba nabawiłam jakiegoś pierwotnego leku do ginekologów :) Po tym co przeszłam na porodówce to najchetniej nie oglądałabym ich juz nigdy. Ale cóż zdrowie najważniejsze !
Doti
2005-11-04
21:46:09
Email
Hello, pierwsza poporodowa wizyta u lekarza jest po 6 tygodniach po porodzie. Czy jest obowiązkowa..hmmm nikt nie sprawdza tam obecności, ale myślę, że warto iść dla sprawdzenia czy wszystko jest ok. Mnie szwy też bardzo długo "wychodziły", właściwie przez 6 tygodni po porodzie. Pozdrawiam!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum