szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - data porodu...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olufal
2005-11-03
Email
Czy macie takie odczucie ze urodzicie dzidzie wczesniej/pozniej niz sadzi ginekolog? Ja mam termin wyznaczony na 25 lutego ale jakos ( nie mam pojecia dlaczego) czuje iz dzidzia urodzi sie 16-ego :) Strasznie to dziwne i nie potrafie logicznie powiedziec dlaczego 16-ty! Nie jest to jakas moja ulubiona liczba nie sa to Walentynki ;) ale zwykla 16-tka ktora jakos zakodowalam sobie jako date porodu mojej dzidzi :) Ciekawe jak jest z Wami? Dodam ze nie czuje zupelnie czy to bedzie chlopak czy dziewczynka wiec na wrozke sie nie nadaje ;)))) Pozdrawiam Ola
kyja
2005-11-03
14:12:14
Email
ja byłam przekonana,że urodzę dziecko ze 2 tygodnie po terminie-na tyle byłam tego pewna,że nie robiłam zbyt wielkich przygotowań na pojawienie się dziecka, sądziłam,że mam jeszcze masę czasu.Urodziłam tydzień przed terminem-totalne zaskoczenie;-)))).
olufal
2005-11-03
15:06:54
Email
:) no wlasnie tez tak sobie mysle ze intuicji nie zawsze warto ufac :) Torbe spakuje juz w styczniu ;) Buzka
Julia
2005-11-03
17:09:38
Email
Różnie to bywa. Ja miałam termin na 5 października i to był chyba wtorek, ale jakiś miesiąc przed porodem aż do rozwiązania miałam przeczucie, że to się stanie w weekend ponad tydzień przed terminem. No i sprawdziło się :o) Bartek urodził się w sobotę 25 września, 10 dni przed terminem.
Anna
2005-11-04
13:33:34
Email
Mnie też wydawało się że urodzę duzo przed terminem, ale mąż żartował że muszę wytrzymać do końca bo on miał ważne terminy w pracy i z jego urlopem byłby problem. Sugerował że najlepsza byłaby sobota lub niedziela, wtedy napewno będzie w domu. I syn go posłuchał. Przyszedł na świat tak jak tatuś sobie życzył w nocy z soboty na niedzielę, cztery dni przed terminem. To się nazywa męska solidarność, hi, hi..
Basia 26
2006-01-16
09:02:13
Email
odświerzam temat:) ja mam wrażenie, ze urodzę 9 lutego, choć termin mam na 13-stego:) kurcze, jak to już blisko, a dzidziuś jest już bardzo wyczuwalny, czuje jego pupcię po prawej stronie brzuszka, i raczki baraszkujace przy pachwinach:) nóżki to czasem i na żebrach;) a jak zabawnie piętki wypycha i przesuwa w dół i w górę:) hihihi
Inka
2006-01-16
10:31:52
Email
Hmmm...ja mam termin na 13-tego marca a wg. USG na sam poczatek marca. Ale biore Fenoterol wiec spakuje sie na odstawienie tabletek bo po mimo tego ze je biore to brzuszek ciagle sie "stawia". Poza tym jokos czuje ze bedzie to lutowy dzieciaczek!!!!!!
marta0309
2006-04-14
21:26:38
Email
hej dziewczyny! lekarz wyznaczył mi termin na 4 listopada ale według mnie 40sty tydzień kończy sie 26 listopada,bo wiem kiedy miałam jajeczkowanie.Czy dzieciaczki często rodzą sie w 40stym tygodniu czy jest z tym różnie? pozdrawiam cieplutko!
Dorota
2006-04-14
21:29:46
Email
Greta - 39 tydzień
21Aneta
2006-04-15
16:13:24
Email
Ja urodziłam Dominika w 41 tygodniu - dokładnie 40 tydzien i dwa dni. A spodziewałam się, że urodzę przed terminem taki miałam brzusio ogromny... a tu niespodzianka! Termin na 2 kwietnia a ja urodziłam 7 kwietnia. (nie wiem czy wszystko dobrze policzyłam hihi :) )
Basia.26
2006-04-15
18:22:02
Email
no tak, stare dzieje. myślałam, ze urodzę 9-tego, a urodzilam 5-tego:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum