szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pologowe krwawienie ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2005-10-31
Email
wlasnie minal 7 tydzien od porodu i nagle na bieliznie zaobserwowalam niewielkie krwawienie...zdziwilam sie tym bardzo poniewaz krwawienie pologowe trwalo u mnie do piatego tygodnia a pozniej wszystko bylo juz wporzadku i w 6 tygodniu jak bylam u ginekologa stwierdzil on ze macica powrocila do prawidlowej wielkosci i wszystko ladnie sie zagoilo (mialam nacinane krocze) i bylam spokojna az do dzisiaj gdy zobaczylam ze wkladka jest zakrwawiona...czy ktoras z mam miala podobny problem badz wie cokolwiek na ten temat... bede wdzieczna za kazda informacje
kyja
2005-11-01
07:50:50
Email
a może to miesiączka?
samalandra
2005-11-02
10:53:13
Email
Mi stało się tak samo tylko nie miałam nacinanego krocza i stało się to w 8 tygodniu po porodzie. Poszłam do gina i powiedział że albo to pierwsza słaba miesiączka albo jakaś pozostałość z porodu.Próbował to usunąć, na końcu stwierdził że jak nie przestane krwawić mam przyjść jeszcze raz.Później tak się stało jakoś że poszłam na jazdę konną. Troche mną wtedy wyczepało bo po ciąży i porodzie nie miałam kondycji.Po tym wysiłku krwawienie ustało. Pomyślałam że to były jeszcze jakieś pozostałości bo w ten dzień ostatni raz miałam krew na wkładce. Pewne w trakcie wysiłku wyszło to ze mnie. Miesiączkę wykluczam ponieważ,od porodu minęło prawie 8 miesięcy i nadal nie mam pewnie dlatego że karmię piersią.
Dominika
2005-11-02
21:49:13
Email
dziekuje Ci za odpowiedz... w moim przypadku krew pojawila sie tylko jednorazowo i bardzo prawdopodobne ze tak jak piszesz mogly to byc pozostalosci po porodzie, teraz juz wszystko jest ok. wiec juz sie nie martwie... kyja - to raczej nie moze byc miesiaczka bo tak jak salamandra karmie piersia wiec raczej sie okresu nie spodziewam za szybko... pozdrawiam Was dziewczyny goraco

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum