szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ZUS w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mi
2005-10-26
Email
Drogie Koleżanki będące obecnie na zwolnieniach lekarskich w ciąży, pewnie wiecie po jakim czasie zwolnienia ZUS wzywa ciężarną na tzw. komisję ?? No i jak to się odbywa ?? A jeśli kobieta nie może się zgłosić na taką komisję to jakie dokumenty trzeba ZUSOWI dostarczyć ?? I jeszcze czy ZUS wzywa na takową komisję lekarza prowadzącego ?? Oświećcie mnie prosze, jestem narazie drugi miesiąc na zwolnieniu..
mati81
2005-10-26
12:58:01
Email
Mi na zwolnieniu możesz być 6 miesięcy, przez ten czas ZUS nie wzywa cię na zadną komisję, musisz tylko dostarczyć ZUS-owi poprzez swojego pracodawcę zaswiadczenie od lekarza o tym ze jestes w ciąży. Po tych 6 miesiacach dostaniesz z ZUS-u dokumenty dotyczace zasiłku rehabilitacyjnego, musi to wypełnić twój lekarz i trzeba to odesłać. Nie obawiaj się na całe szczęście kobiety w ciąży nie są wzywane na komisje:) mogą tylko do ciebie przyjść do domu na kontrole, ale wtedy tylko wpisują date takiej kontroli i nic więcej. Pozdrowionka i życze zdrówka, no i szczęśliwego rozwiązania:o)
Aśka
2005-10-26
19:52:45
Email
był jużpodobny temat http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=1&id_tem=1095&str_nr=1

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum