szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak spać?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
1999-04-12
Email
dziewczyny, jak sobie pomóc jesli nie moge spać? w nocy nie moge sobie znaleźć miejsca, do 5 rano przewracam sie w łóżku. Jestem w 26 tygodniu ciąży a moje dziecko jest aktywne glównie w nocy. Błagam o rady!
kachna27
1999-04-12
10:43:01
Email
Moja dzidzia też buszuje głównie wieczorem i w nocy. Mi pomaga spanie na lewym boku, prawa noga przed lewą a pod nią poduszka :) Broń Boże na plecach, bo wtedy to dopiero daje popalić :)
olufal
1999-04-12
12:52:28
Email
:) ja mam dokladnie ten sam problem chodz za bardzo sie krece z boku na bok i spanie z poduszka pod noga nie za bardzo mi wychodzi bo musialabym miec je po jednej i drugiej stronie lozka a maz bylby zmuszony do przeprowadzenia sie na sofe ;) Sposobu nie mam :( Ja sie wierce ,dzidzia sie wierci a maz ma dosc ;)
Maminka Madzia
2005-10-25
09:44:59
Email
a czy moge sie spodziesac że te kłopoty miną? czy aż do rozwiązania nie będę mogła zasnąć przed 5???
magda
2005-10-26
13:36:49
Email
Ja mam swój sposób na przesypianie nocy. Wieczorem jem zupę mleczną najczęściej kluski lane tak ok. 21-22 godz. Śpimy tylko z przerwami na siku. Wcześniej budziłam się głodna i to mnie rozpraszało w nocy.
punta
2005-10-28
21:19:39
Email
Ja też nie mogłam spać po nocach i jakoś przez całe dwie ciąże nie znalazłam na to sposobu...
Doti
2005-10-28
22:18:19
Email
Ja też zaliczyłam bezsenne noce i zasypianie ok.5 rano. Nie znalazłam nic co by pomogło..


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum