szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poród w wodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olufal
2005-10-21
Email
Czy ktoras z Was rozwaza taka ewentualnosc? A moze ktos juz tak rodzil i moze podzielic sie swoim doswiadczeniem??? Pozdrawiam Ola
ilona81
2005-10-21
13:02:45
Email
Hej..o właśnie..dobry temat..ja mam zamiar rodzić w wodzie..nie gadałam jeszcze lekarzowi..ale czytałam dużo na ten temat..i myślę, ze to było by najlepsze dla mnie..oczywiście jesli mi pozwoli, nie każda kobieta może..
dota
2005-10-21
19:09:10
Email
Cześć Wam!!! ja też chce rodzić w wodzie ale nie wiem czy to wypali. tyle że jest trochę przeciwwskazań, a pozatym niektóre szpitale mają to w swojej ofercie, ale nie udostępniają. też bym posłuchała wypowiedzi kogoś doświadczonego pozdrawiam dota :)
ADA
1999-04-11
22:44:53
Email
WITAM!U mnie nie było żadnych przeciwskazań,żebym rodziła w wodzie.Leżałam w szpitalu,bo byłam po terminie i praktycznie od razu podjęłam decyzje,że chcę rodzić w wodzie.Kiedy okazało się,że skurcze są już bardzo silne(najpierw korzystałam z piłki,super sprawa)weszłam do wanny i STOP.Po 20 minutach wyszłam,bo skurcze osłabły i poród w wannie był niemożliwy.Byłam załamana.Urodziłam naturalnie zdrową,śliczną córeczkę.Nie było tak źle.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.
olufal
1999-04-12
12:49:13
Email
hmm no jak widac nie za wiele kobiet praktykowalo taki porod... Poszperam w takim razie w internecie :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum