szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - rozwarcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
alka2005
2005-10-17
Email
jestem w 40 tyg. ciąży od tamtego tyg. mam rozwarcie na 2 palce,od jutra mam brać tolargin w czopkach ma chyba przyspieszyc skurcze,chociaż niby jest rozkurczowy,ale czy jak jest rozwarcie to można bezpiecznie oczekiwać w domu?
anaisia
2005-10-18
11:01:41
Email
Moja koleżanka przechodziła z rozwarciem na 2 palce cały ostatni miesiąc a urodziła dopiero tydzień po terminie. Spokojnie zdążyła dojechać do szpitala jak się zaczęło. Powodzenia!!!
Dominika
2005-10-18
21:09:05
Email
nic sie nie martw alka, ja tez siedzialam sobie "spokojnie" w domciu, pomimo ze od dwoch tygodni mialam rozwarcie na dwa centymetry i dopiero jak bylam tydzien po terminie wzieli mnie do szpitala na wywolanie porodu... takze zycze ci cierpliwosci i szczesliwego rozwiazania oraz latwego i szybkiego porodu... powodzenia , trzymam za Was kciuki :)
OLA11
2005-10-20
09:21:19
Email
Ja mam rozwarcie na 2cm i skrucona całkowicie szyjke macicy od 32 tygodnia ciazy.Dochodze juz do dnia porodu i nic.Lekarz na poczatku kazal mi lezec i lezec...a wydaje mi sie ze wkoncu przenosze:(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum