szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kolka u kobiety w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monique
2005-10-17
Email
czesc,powiedzcie czy któraś z was miała w ciąży ataki kolki? gdzieś w okolicy jelit mnie kłuje czy to nie szkodzi dzidzi?jestem w 9 tyg.monique
ilona81
2005-10-17
21:16:44
Email
Hmm..to napewno kolka? A masz zaparcia? Ja mialam podobny ból, ale to związane było z zaparciami..kupiłam "DUPHALAC" w aptece i przeszło ;)
miśka
2005-10-19
19:42:07
Email
ilona81 powiedz coś więcej o tym DUPHALAC, jestem w 12 tc i mam okropne zaparcia i bóle w górnej części brzucha.
ilona81
2005-10-19
20:04:16
Email
Duphalac sprzedawany jest w aptekach bez recepty występuje w syropie bądz w saszetkach.. w obu postaciach jest bardzo pyszny :P kosztuje ok 8 zł i starcza na jakieś 5 dni. Co prawda pisze że powinno sie go stosować rano..podczas śniadania, ale ja czułam po nim straszne nudności, więc wypijam kieliszeczek syropku przed zaśniećiam ;) To preparat całkowicie bezpieczny dla maluszka..nie wchodzi w krwiobieg jak inne.. tylko zakwasza treść jelit co powoduje wypróżnianie.. tylko nie przesadzaj z iloscią, stosuj 30 ml na dzień.. bo jak przedobrzysz..dorwie cię biegunka. :P
miśka
2005-10-20
16:13:31
Email
dziękuje Ci bardzo :) pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum