szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - NADCIŚNIENIE !!! A CIĄŻA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna24
2005-10-16
Email
Czesc witam Wszystkich Serdecznie. Mam mały problem. Otóż rok temu straciłam dzidziusia w siudmym miesiacu ciazy. Z tego co sie dowiedzialam od lekarza to przyczyna śmierci było nadcisnienie i toxoplazmoza. To było straszne bo podczas porodu czekalam na jakiś łud szczescia i placz ale... niestet. Przeżyłam koszmar. Długo sie niemogłam pozbierać, nawet kożystalam z porad psychologa. Juz jest lepiej ale nadal jeżdze na grobek mojego synka. Zaraz po porodzie zaczełam sie leczyć w przychodni chorób zakaźnych. Brałam duzo antybiotyków. Wkoncu doczekalam sie i moje odczyny toxoplazmowe spadły do tego stopnia ze moge zajść w ciąze. Bardzo sie ucieszyliśmy z męzem, bo pragniemy dziecka. Boje sie ze nadcisnienie wróci i spotka mnie to samo ( z tym ze lekarka powiedziala ze toxoplazmoza juz nie bedzie miala zadnego wpływu na płód). Prosze napiszcie czy zawsze nadcisnienie wraca jesli jest przy pierwszej ciazy. Zalezy mi na tym bardzo. Z góry bardzo serdecznie dziekuje

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum