szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - czzy sa mamusie z terminem na maj z Wroclawia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
cyganka
2005-10-14
Email
Hej Mam termin na maj. Mam duzo pytan i watpliwosci co do szpiatal itd. we Wroclawiu. Czy jest jakas majowa mamusia?
Basia
2005-10-15
17:11:45
Email
Witaj! Co prawda ja właśnie urodziałm ( 9 X) ale mogę ci odpowiedzieć na kilka pytań co do szpitala na Dyrekcyjnej, bo tam rodziłam. Jak chcesz to daj znać!
Cyganka
2005-10-16
19:40:24
Email
Witam, Oczywiscie prosze o jakies informacje i wskazowki co brac pod uwage przy wyborze szpitala. Pozdrawiam, Monika
kyja
2005-10-17
12:34:15
Email
Cyganka, co za zbieżnośc Twojego imienia i nicka-moja znajoma też ma na imię Monika i ksywkę "Cyganka".Może to Ty;-)))?Jeżeli studiowałaś na AE w J.Gorze, to się znamy;-))
Cyganka
2005-10-20
21:48:25
Email
Hej, Niestety studiowalam na UW we Wrocku. Pozdrawiam
kyja
2005-10-20
21:55:33
Email
no, to faktycznie nie;-) ja też studiowałam na UW, niewykluczone,że się, mimo wszystko, znamy, hehehe;-)))Pozdrawiam;-)
Basia
2005-10-25
21:16:19
Email
Witaj! Znajdź w archiwum temat Szpitale we Wrocławiu założony przeze mnie. Tam znajdziesz informacje na twój temat. A gdybyś chciała znać jakieś konkrety na temat Dyrekcyjnej to możesz pytać: filiksy@neostrada.pl
S_A_R_K_A
2005-12-08
11:57:24
Email
Hej cyganka ja mam termin na początek maja i jestem z Wrocławia, wybrałam szpital na Brochowie, z tego względu, że mam blisko. Moja bratowa 2 razy tam rodziła (kuzynki też) i wszystko było ok, sale są przytulne nie takie szpitalne ;o) Jestem w 20tc w 24tc zapiszę się tam do szkoły rodzenia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum