szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Będę mamcią


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-10-14
Email
Hej. W lutym będę mamcią. Strasznie sie ciesze. Zaczęłam już kupowac drobne ciuszki choc nie znam plci. Czy nie zapeszam? to 25 tydzien
Katecat
2005-10-14
19:17:09
Email
Gratulacje! Myślę, ze nie zapeszasz ;) Ja pierwsze ciuszki kupowałam w trzecim miesiącu, łóżeczko w szóstym, wózek w siódmym. W 38 tygodniu miałam wszystko gotowe łącznie z torbą do szpitala. A mała gadzina czyli 11 miesięczny dziś Miłoszek urodził się w ostatnim dniu 42 tygodnia! Ale zdrowiutki jak ryba. Myślę że najlepiej kupić wszystko przed porodem - przecież nie będziesz wykończona po i z małym ssakiem przy piersi latać po sklepach. A poza tym to sama radość - oglądanie, przebieranie i kupowanie tych wszystkich rzeczy dla maluszka - później naprawdę nie ma na to czasu.
emi
2005-10-14
20:11:06
Email
ja juz tez wszystko powoli kupuje jestem w 6 miesiacu...i juz mam butelki,smoczek,nozyczki,heh juz mam wszystko laczniez ubrankami :) zostalo mi do kupienia lozeczko i wozek no i czapke bo w styczniu bedzie ziimno :) we wtorek ide do lekarza zapytam o plec bo jak ostanio mialam robione USG wyszlo ze dziewczynka ale lekarz nie byl pewien...pozdrawiam
olufal
2005-10-15
19:54:35
Email
:)nie ma co wierzyc w przesady i czekac na ostatnia chwile! Ja co prawda nic nie kupuje bo dwie siostry meza maja po malej dzidzi-jedna dziewczynke(6m-ce) a druga chlopczyka (1roczek ) :)- wiec ubranek CI u nas dostatek ;) Ale juz rozgladam sie za wozkiem i lozeczkiem bo nie mam jak tego przywiesc (cala rodzinka meza mieszka we francji). Mysle ze nawet lepiej rozbic zakupy i kupowac po pare rzeczy w miesiacu bo potem moze zabraknac kaski aby kupic wszystko naraz :) Pozdrawiam Ekonomistka Olufa ;)
ilona81
2005-10-17
17:35:25
Email
Heh..ja jestem dopiero w 4 miesiacu.. i już bym maluszkowi kupowała.. :P tylko tatuś mnie powstrzymuje.. że za wczesnie panikuje.. to nasze pierwsze dziecko.. i do puki nie zrobi sie porządny brzuszek..to on chyba tego nadal nie zrozumie.. narazie tylko wierzy na słowo moje i lekarza, ale mam wrazenie, że jeszcze tak do końca nie dotarło..że będzie tatkiem.. :P
Misia
2005-10-18
15:52:02
Email
Ilona81 to weś tatusia na usg zaciągnij, niech zobaczy dzidziusia i posłucha bicia serduszka :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum