szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - "zabawa" z wczesniakami...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olufal
2005-10-13
Email
Nie weim jak wy ale ja jak wczoraj w gazecie wyborczej przeczytalam o tym jak pielegniarki "zabawily sie" wczesniakami w szpitalu w Katowicach to zamarlam z przerazenia!!! Plakalam przez wiekszosc wieczoru... Co to za praktyki?Jak w ludziach moze byc tyle nienawisci,zlosci i glupoty? Sobie i Wam przyszle mamy zycze aby nigdy cos takiego nie przytrafilo sie Wam i waszym malenstwa!!! Pozdrawiam Zbulwersowana Ola
anaisia
2005-10-13
18:16:19
Email
nie rozumiem jak pielęgniarką moze być taką bezmyślną debilką, bo moim zdaniem ich zachowanie to przejaw skrajnej głupoty, nie złych intencji. Inaczej nie oddałyby filmu do labu. To mnie najbardziej zastanawia...
emi
2005-10-15
16:36:42
Email
ja tez ogladajac to w tv i czytajac o tym w gazecie sie przerazilam...o ile dobrze pamietam to malenstwo ma 6 miesiecy...ja jestem w 6 miesiacu teraz..to co te pielegniarki zrobily bylo straszne...mam tylko nadzieje ze w poznanskim szpitalu nie ma takich pielegniarek!! pozdrawiam
Agata
2005-10-15
22:06:21
Email
Wiecie co...gdybym takie pielęgnairki dorwała to nie wiem co bym im zrobiła? Brak słów...zresztą na ludzką głupotę nigdy nie było lekarstwa.
Karola
2005-10-16
16:52:30
Email
Wiecie co sama jestem pielęgniarka matka i jeszcze teraz jestem w 9 miesiącu ciązy.Nie łatwo tę ciąze przechodziłam kilka razy leżalam bo moje maleństwo chcialao sie przedwczesnie narodzić. To co zrobiły to jest niewybaczalne jak można tak nawet nosic takie istotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem teraz tęsytuacją zdolowana bo jako pielęgniarka i podwójna mama BRAK SSŁŁÓÓWW.....

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum