szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ZUS


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olufal
2005-10-12
Email
Hej Dziewczyny! W zwiazku z tym ze jestem w zagrozonej ciazy to przebywam prawie od poczatku ciazy na zwolnieniu lekarskim.Dochodza mnie sluchy ze ZUSik nie lubi takich "pacjentow" jak ja bo musi za nas placic i czesto zdaza sie ze kobiety w ciazy wzywane sa na komisje...Czy ktoras z Was przechodzila takowa? a jezeli tak to na czym ona polega? Pozdrawiam Ola
andzia
2005-10-12
10:17:11
Email
Raczej ZUS kobiet w ciy nie meczy.Ja byla dlugo na zwolnnieniu i placili.Z tego co wiem pokazujesz na komisji karte cizy, badania lekarskie i na zwolnieniu powinno pisac dlaczego doktor ci je zalecil.To sa chyba jakies lekarskie oznaczenia skroty. Mozliwe ze lekarz jeszcze bada taka pacjentke. Ale nie mart sie to zdaza sie strasznie zadko. Ja jeszcze sie nie spotkalam z wezwaniem ciezarnej na komisje.
Aśka
2005-10-13
10:38:06
Email
mnie wezwali do zusu na dzień przed terminem porodu. Zadzwonilam i powiezialam o zagrożonej ciąży, o tym, że nie mogę stawać a termin mam na "jutro". Pani byla bardzo mila i poprosila mnie abym podala jej tylko kserokopie karty ciązy przez męża. Na tym się skończylo, a dodam, ze chorowalam bardzo dlugo
olufal
2005-10-13
11:23:49
Email
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi! To znaczy ze te kontrole wcale nie tak czesto wystepuja jak sie o nich slyszy. Pozdrawiam Olufa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum