szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czeste sikanie ucisk na pęcherz w 36 tyg.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Muminka
2005-10-07
Email
Jestem na początku 36 tyg .ciązy i od wczoraj mam ucisk na pecherz i sikam co 20 minut po kilka kropel ale ciągle mi sie chce i nie moge do końca oproznic pęcherza moczowego.Czy to oznacza że głowka sie wsunęla do miednicy i jest ucisk bo brzuch mi sie chyba obniżył. jakie wy macie doświadczenia a może tez tak mialyście przed porodem i na jak długo bo ja chce jeszcze ponosic do 38 tygodnia
Muminka
2005-10-07
19:36:25
Email
a dodam jeszcze ze od 3 dni mam odstawiony FENOTEROL
magda
2005-10-26
13:46:12
Email
Ja też tak mam, dziecko główką naciska na pęcherz co jest znakiem,że sie obnizyło. Mam leżeć i relaksować niuńka, żeby go utrzymać w brzuchu jeszcze trochę.
samalandra
2005-10-26
21:13:55
Email
Miałam ten sam problem. Bardzo mnie męczyło chodzenie do wc co 20 minut po to by wysikać jakieś 2 łyżki stołowe tak w dzień jak i w nocy. Na tym etapie co ty czułam że mój brzuszek jest niżej niż zwykle nawet mój lekarz i położna mówili że to już bardzo blisko bo główka ułożyła się właściwie, a ja poprostu czułam jak rozpiera mi miednice i jak uciska na pęcherz. Cierpliwie czekałam na moment rozwiązania, byłam pewna że to na dniach. Jednak matka natura okazała się mądrzejsza i wysłała mnie do szpitala dopiero w 41 tygodniu, pomimo stosowania wszystkich znanych mi metod przyspieszenia porodu. Oczywiście wszystkie zawiodły :-)) Ale teraz jestem szczęśliwa że moje dziecko przenosiłam jeszcze tydzień pod serduszkiem.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum