szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - robilyscie badania przez zajsciem w ciaze??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polka
2005-10-05
Email
Dziewczyny bardzo prosze o odpowiedz na pytanie w temacie. Wiem, ze powinno sie je robic jesli zacznie sie planowac zajscie w ciaze, ale ciekawa jestem czy duzo z Was naprawde je zrobilo, albo nie zrobilo i pozniej wynikly z tego jakies klopoty? tak na przyszlosc sie juz zastanawiam jak to powinno byc, tym bardziej ze w lipcu mialam lyzeczkowanie (missed abortion). Bede wdzieczna za odpowiedzi, pozdrawiam cieplutko ;**
kachna27
2005-10-06
07:22:05
Email
ja około 2 miesiące przed ciążą robiłam badanie krwi. Test na toksoplazmozę robiłam 5 lat temu (missed abortion) i ponoc nie było potrzeby go powtarzać. Acha i na 4 miesiące przed ciążą zaczęłam brać folik. Teraz jestem w 19 t.c i wszystko jest ok :)
olufal
2005-10-06
14:07:47
Email
I znowu ja ;) Wiec po lyzeczkowaniu zaczelam sobie brac folic,zrobilam test na toksoplazme i rozyczke(bo takowej nigdy nie przechodzilam i nigdy nie bylam szczepiona)do tego sprawdzilam progresteron i hormon tarczycy. Papatki Olufa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum