szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to normalne???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Alicja_28
2005-09-24
Email
Dziewczyny mam pytanie czy to normalne. Jestem w 5-tyg ciąży ma duży brzuch a jem właściwie normalnie. Czuje się tak jakbym za raz miała dostać okres. Boli mnie brzuch i krzyże. Cały czas czuje wilgoć i mam upławy biegam do łazienki i sprawdzam czy to nie krew. Bardzo się boje, bo już raz poroniłam. Niestety mój lekarz może przyjąć mnie dopiero w środę. Napiszcie proszę czy miałyście podobne odczucia na początku ciąży. Dziękuje za wszystkie informacje.
Marta_80
2005-09-25
15:59:05
Email
Moja szwagierka tez miala bole krzyza i podbrzusza i poronila wiec nie czekaj tylko idz do lekarza!!!!! Z tym nie ma zartow!
Ewka25
2005-09-25
19:32:12
Email
Amanda, o rany...
Karolka
2005-09-25
21:17:48
Email
Jeśli masz bole brzycha moga świadczyc o rozciąganiu sie więzadel macicy ale jeśli ni masz plamie ń to sie na zapas nie denerwuj możesz sobie wziąść NO-spe i odpocząc jesli ci bole ustępuja to ok ale jesli sie nasilaja to skonsultuj sie z lekarzem jednym slowem jesli nie plamisz to w porządku ale na wizycie u dr powiedz o tych objawach tu chodzi o szyjkę czy jest w porządku
cyganka
2005-09-29
17:37:19
Email
Hej, ja jestem w 7 tyg, a ledwo dopinam sie w swoje ciuchy, a jem tez normalnie tyle,że dodałam śniadania do swojego menu. Mam nadzieję, że bóle przeszły i okazało się że wszystko ok. Pozdrawiam, MOnika
aania
2005-11-18
16:36:17
Email
jakbym słyszała siebie, u mnie już 7 tydzień i już tak się nie denerwuję, ale 2-3 tyg temu miałam tak samo, teraz jestem przekonana na 100%, ze to jak najbardziej normalne, typowe przedmiesiączkowe bóle, wilgoć, upławy które sprawiają wrażenie jakby leciała krew. Ja w tamtym okresie około 1000000 razy dziennie zaglądałam w bieliznę, a duży brzuch to efekt tych wszytskich rewolucji i kosmicznie szybkich zmian jakie teraz zachodzą w organiźmie, mnie męczyły i męczą jeszcze wzdęcia... niczym się nie martw!!!!
Ika
2006-01-19
18:38:27
Email
A jak duże zmiany są w waszym wyglądzie ok. 12 tyg. Ja na wadze niby przytyłam ok. 1 kg , choć nie wiem jak to możliwe, bo w pasie mam dużo więcej niż miałam, biodra tez mi sie troszkę poszerzyły. Może ja za dużo jem?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum