szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - niska temperatura


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
cassandra
2005-09-21
Email
Witam wszystkich! Dziewczyny mam do Was pytanko: czy to normalne że w ciągu całego cyklu moja temperatura cały czas utrzymuje się na takim samym poziomie (waha się między 36,3-36,6!), chociaż miesiączkuję normalnie. Zaczyna mnie to martwić, bo staramy się z chłopakiem o dzidziusia, a ja nie mam żadnych objawów owulacji! Czy to oby nie za szybko żeby w wieku 24 lat mieć cykle bezowulacyjne?? Mój ginekolog twierdzi że wszystko jest w porządku i wg niego nie ma nawet potrzeby robienia badań poziomu hormonów. Proszę o radę! PS. Dodam że od 9 lat jestem wegetarianką
olufal
2005-09-21
15:48:58
Email
Wprawdzie nie mierzylam sobie w ciazy temperatury ale mam tylko 25 lat i juz 2 poronienia za soba i to dzieki nie wlasciwemu leczeniu...zmienilam ginekologa na ginekologa-endrokrynologa i teraz jestem w 5 miesiacu ciazy :)Jezeli starasz sie o dzidziusia to zmien ginekologa,zrob testy hormonalne i powodzenia!!! Ola (18 t.c.)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum