szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Kłujący ból brzucha w 33 tyg ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila S
2005-09-20
Email
Cześc jestem w 33 tyg. ciąży i dzis od rana mam kłujący ból w dole brzycha nasila sie przy chodzeniu i ruchach dziecka mozna to porównac do takich silnych kolek .Nawet jak siedze to ból kłujący w dole brzucha nie ustepuje a czasami nawet sie nasila .Niczym nie przypomina bolow miesiaczkowych Skąd moga byc te bóle kłujące moze któras miala lub doświadczyla podobnej sytuacjii Z góry dziekuję.....
Tekla
2005-09-22
11:24:56
Email
A może to dolegliwości jelitowe? ja wcześniej miałam takie klucia okazalo asie że to zalegające upppsss gazy jelitowe.pozdrawiam
Aśka
2005-09-22
18:27:04
Email
tak, ja mialam takie bóle, w pierwszych miesiącach, mnie lekarka zalecia nospe i lezenie, ale chyba w takiej sytuacji lepiej nie radzić się koleżanek ale koniecznie zglosić to lekarzowi. Nie martw się, napewno wszystko jest Ok!
Kamila S
2005-09-23
10:40:56
Email
Dzięki Aska te kolki po 2 dniach przeszły same a wizyte mam we wtorek u DR

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum