szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - odbijanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sandra
2005-09-19
Email
mam malutkie dzieco,(10dni) karmie piersia i wszystko niby jest w pozadku,tylko za moja dzidzia nie chce odbic po zadnym karmieniu.I miomo,ze nie odbija to nie placze i wszystko pozornie wyglada ok,ale wiem ze malenstwu powinno sie odbic,jak wywolac i nauczyc go odbijania???
renya
2005-09-19
23:51:11
Email
Mojej córeczce też na początku się nie odbijało. Nie płakała, zasypiała spokojnie po jedzonku albo dostawała czkawki. Dla własnego spokoju i jej bezpieczeństwa kładłam ją na boczku - w razie gdyby jednak podczas snu się jej odbiło lub ulało. Teraz malutka ma prawie dwa miesiące i nadal nie zawsze jej się odbija. Najlepszy i najskuteczniejszy sposób jaki znalazłam to położyć maleństwo "brzuszkiem do brzuszka" (na swoim lub męża brzuchu) - zwykle pomaga. Powodzenia

Julia
2005-09-23
19:35:59
Email
Sandra podobno dziecku nie zawsze musi się odbić. Jeśli się nie odbije, to wystarczy dziecko polożyć do snu na boczku, a nie na pleckach. Wtedy, jeśli odbije sie póxniej, nie ma ryzyka, że dziecko się zachłyśnie.
kyja
2005-09-25
20:43:35
Email
mojemu synkowi tez na początku nie odbijało się po jedzeniu - starałam sie go tak długo nosić w pionie-do odbicia, jeśli mimo tego nie było odbicia-kładłam go na boczek.Nie martw się-z czasem maleństwu będzie ładnie się odbijać;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum