szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Przeziębienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2005-09-19
Email
Drogie Mamusie! Proszę o radę. Jestem już w 38 t.c. Czekam na szczęśliwe rozwiazanie i dopadło mnie przeziębienie: katrar, gardło. Co robić? Co mogę zażyć, aby jak najszybciej mi przeszło? Może znacie jakieś skuteczne babcine sposoby na przeziębienie? Nie chciałabym się teraz rozchorować. Pozdrawiam i dziekuję:)
renya
2005-09-19
23:37:57
Email
Witaj! Na mnie działała zawsze gorąca herbata z malinami lub miodem (+ ewentualnie cytryna jeśli lubisz). Możesz się też wspomóc jakimiś homeopatycznymi pigułkami, ale gdyby przeziębienie się nasiliło - lepiej przejdź się do lekarza. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

renya
2005-09-19
23:41:24
Email
PS Albo zamiast gorącej herbaty - ciepłe mleko, też koniecznie z miodem i do wyrka na dwa dni. Rozgrzewa, uspokaja, na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam
kachna27
2005-09-20
12:48:00
Email
mnie też coś wczoraj chciało dopaść, ale po upewnieniu się u mojej gin. wypiłam na noc mleko z czosnkiem i miodkiem. I przeszło :)
Julia
2005-09-23
19:34:39
Email
Eryka ja do mleka z miodem dodaję jeszcze czosnku (można do podgrzewanego mleka dodać pokrojony ząbek i potem przelać to przez sitko, albo rozetrzeć czosnek na drobnej tarce). Czosnek jest super, bo ma właściwości podobne do antybiotyku, a na pewno nie zaszkodzi dzidziusiowi. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia! I dzięki za maila. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale znowu miałam odcięty internet przez tydzień. Poszukam tej książki, o której pisałaś. Wielkie dzieki! A co do podręczników, to zazdroszczę Ci. Te na których pracujesz, są super. Ja niestety muszę korzystać z podręczników, które napisała polonistka z mojej szkoły, a nie sa zbyt fajne. Tylko ze ja na razie nie mam nic do gadania :o( Pozdrawiam i zdorwiej szybciutko! :o)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum