szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Odparzona pupa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anula
2005-07-14
Email
Przez te upały Nikolka odparzyło sobie trochę tyłek.Smaruję Sudocremem i dużo wietrzę jej pupę.I tu mam pytanie-czy w taki upał na dworze i w domu może leżeć z całkiem gołym tyłkiem,czy powinna mieć chociaż bawełniane majteczki (bez tetrówki)? Ja ją kładę od pasa w dół całkiem na golasa,ale zastanawiam się czy sobie niuni nie przeziębi? A Wy jak robiłyście?
Michalina
2005-07-14
15:18:54
Email
Mowi się, ze powietrze robi najlepiej na odparzoną pupę. Jeżeli dziecko nie leży w przeciągach to nie powinno się przeziębić. Najwyżej sprawdzaj ręką skórę Małej. Jeżeli jest chłodna założ bawełniane majteczki. Pozdrawiam
emka
2005-07-14
15:31:33
Email
Mi też się wydaje, że w taki upał może sobie leżeć z gołą pupką. Oczywiście nie w przeciągach. Jak jej będzie zimno to zaraz Ci się zsiusia :)Powietrze najlepiej goi takie sprawy. A dla pewności trochę może leżeć z gołą pupką a trochę w majteczkach. Pozdrowionka
anika
2005-07-14
22:41:21
Email
Anula świerze powietrze nikomu jeszcze nie zaszkodziło :-) Pamietaj, że małe dzieci w zime ubieramy o jedno ubranie wiecej niz my sie ubieramy, natomiast latem w upały robimy odwrotnie. Moja mała urodziła sie w zeszłym roku na poczatku sierpnia w najwieksze upały. Od samego początku ubierałam ja tylko w body i nic sie jej nie stało, a pupe tez jej czesto wietrzyłam bo ciągle była odparzona. Na wieczór po kąpieli możesz posmarować pupę Sudokremem i posypać mączką ziemniaczaną. Naprawdę to działa. Pozdrawiam.
kyja
2005-07-15
07:52:08
Email
ja też Michałka wietrzę-trochę z gołą pupą, trochę w samych majtkach, a później pudruję mu pupę mąką ziemnaczaną-wg mąka jest najlepszym specyfikiem na odparzenia.Pozdrawiam
ela
2005-07-15
09:14:18
Email
anula jak masz dostęp u kogoś do lampy biptron firmy zepter to polecam , jeżeli nie jest to ranka to jeden dzień świecenia co 30 minut i po wszystkim posiadam taką i mogę polecić

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum