szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ranking zabawek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2005-06-16
Email
Hej dziewczyny! Był ranking pieluch, to moze zróbmy ranking ulubionych i sprawdzonych zabawek naszych pociech, aby uniknac błędow w kupowaniu tego, co podoba sie rodzicom, a czym dziecko niekoniecznie bedzie chciało sie bawić. Ja tracę głowę w sklepie z zabawkami, a po powrocie do domciu mały nawet na niektóre zabawki nie spojrzy. Z kolei jak patrze na prezenty, które przynosi zona chrzestnego, to mysle sobie, że Kuba tym sie nie bedzie bawił, a okazuje się, ze wszystkie jej prezenty są trafione w 100 procentach. Po tym jak widzialam reakcje mojego dziecka na pluszaki, to o zgrozo sobie powiedziałam, jak ujrzałam chrzestnego z wielką pluszową poduchą z Kubusiem Puchatkiem. A wiecie, co? To najlepsza przytulanka i kiedy jest zmęczony to sam się na nie kładzie i leży aż naładuje akumulatorek. Ostatnio dostał plastikowa wedkę, która ma zamiast haczyka magnez i łowi rybki, poprostu super. Mnie nie przyszłoby do głowy, aby chcial juz byc facetem na rybach i nigdy bym mu takiej zabawki nie sprawiła, ale ile jest teraz w domu śmiechu i zabawy(także dla tatusia). Pozdrawiam Was wszystkie!!!!
Michalina
2005-06-17
11:46:42
Email
Moje dziecko (5,5 miesiąca)lubi te pluszaki, ktore mają wyraźnie namalowany uśmiech. Do innych się nie śmieje. Jak byl mlodszy uwielbiał krówkę-grzechotkę, na którą myślałam, że nawet nie spojrzy gdyż była w pastelowych kolorach (przewaga białego) więc mało rzucająca się w oczy. Teraz lubi taką miękką kostkę firmy Lamaze (dostal od chrzestnej). Kostka szeleści, dzwoni, ma przyczepione kółeczka i każda płaszczyzna jest w innym kolorze (nie jaskrawym). Najchętniej żuje rozciągające się nogi kogucika z maty edukacyjnej. Lubi zabawki -pozytywki. Uwielbia też migające zaróweczki, najlepiej w moim telefonie komórkowym.
ela
2005-06-17
15:59:26
Email
sylwunia ja poszłam na łatwiznę nie mogliśmy z mężem się zgodzić co do zabawki na rocze wzieliśmy małego do sklepu chico drogo jak cholera ale fajne i wiesz co to my oglądaliśmy i testowaliśmy i nawet nie zauważyliśmy kiedy mały wyszedł poszedł do sklepiku obok i wybrał największa i nabrzydszą lalkę jaka była nie mogłam mu jej zabrać i w końcu dał sie namówić na mniejszą ładniejszą i spiewającą mnie też by nie przyszło do głowy aby mu kupić lalkę . iod tamtej poty tak robimy bierzemy do np wczesniej i patrzymy co mu się podoba a potem bez niego kupujemy
ela
2005-06-17
16:00:40
Email
a tak ogólnie to maluchy lubią głośne świecące i mocno kolorowe zabawki
anaisia
2005-06-18
16:34:12
Email
Bardziej od zabawek cenią też opakowania:):)
Aśka
2005-06-20
14:15:26
Email
A mojej Olci bardzo spasowała taka "babuszka", wiecie - jedna w drugiej, drewniane. Znalazła to cudo u babci i przytachała do domu. Lubi gdy są złożone w jedną i może je rozkładać (niestety ostały się tylko dwie ale mam zamiar kupić nową aby było ich więcej)
kyja
2005-06-20
16:14:17
Email
hej! coś z tymi opakowaniami jest;-)Misio jakiś czas temu dostał od mojej siostry miękką książeczkę zapakowaną w plastikową torebkę.Właściwie to torebka zrobiła wrażenie na Misiu, książeczkę rzucił w kąt, a na topie była( i jest) torebka:-))Teraz mały bawi się zabawką, która wydaje 5 rodzajów dzwięków- trzeba samodzielnie pokręcić korbką, czy pociągnąć za wajchę;-)
Julia
2005-06-20
22:20:15
Email
A dla mojego syna najlepsza zabawka to paczka chusteczek higienicznych ;o) Dziewczyny, nie wydawajcie kasy na zabawki, mówię Wam ;o) Ja Bartkowi dam paczkę chusteczek to sobie z nią siedzi pół godziny, miętosi, szeleści, nie można go oderwać ;o) Tylko obowiązkowo smok do buźki, bo inaczej wszystkie te chusteczki by pożarł :o) No i nie spuszczam go wtedy z oczu oczywiście.
sylwia
2005-06-20
23:13:38
Email
My teraz jesteśmy na etapie gwizdka za 80 groszy. Ja i moje uszy juz nie możemy, całe osiedle też wie, kiedy Kuba nadchodzi, ale dziecko ma zabawę już prawie tydzień.
ela
2005-06-21
14:04:25
Email
za jakiś czas synkowie zaczną się bawić żołnierzykamito jest dopiero koszmar mój buduje zamek rozstawia czołgi i żołnierzy i nie wolno mu tego ruszyć przesunąć

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum