szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jaki wybrać laktator?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anula
2005-05-09
Email
Dziewczyny co sądzicie o laktatorze CHICCO. Mam okazję kupić nowy za 100 zł.Czy jest tak dobry jak Avent? Czy sobie darować i kupić Avent za 150 zł?
Agata
2005-05-09
13:41:33
Email
Anula ja osobiście mam laktator Aventu i jestem z niego bardzo zadowolona...a używam go bardzo często ( no ostatnie dni trochę mniej) Także polecam ci aventowski...fakt jest drogi, ale napewno nie będziesz żałować!!!!
Pozdrawiam
agnieszka74
2005-05-09
15:38:25
Email
hEJ !!
JAK MASZ OKAZJE KUPIC NOWY AVENTU ZA 150 ZL TO BIERZ, BO ONE SA DROZSZE..
MOGE TEZ CI POLECIC CANPOL BABIES -PREMMIUM, JEST BARDZO PODOBNY DO TEGO Z AVENTU I KOSZTUJE 125 ZŁ (NOWY+DODATKI)
mab
2005-05-09
15:39:22
Email
Czesc, nie wiem jaki model Chicco masz, ale ja mialam kiedys taki strzykawkowy (ale on jest chyba tanszy, ok. 50 zl) - i ten byl beznadziejny. Jedyna rzecz, ktora mi sie nie podobala z calego asortymentu firmy Chicco ;-). Jego "beznadziejnosc" polegala na tym, ze mi zasysal piersi. To powodowalo, ze brodawki puchly, przez to moglam odciagac mniej mleka. I trzeba sie bylo niezle nameczyc, ciagnac te "strzykawke". A poza tym mial mala objetosc, co chwila musialam przelewac mleko do butelki, a ponadto jak sie za mocno pociagnelo, to "tloczek" (nie wiem, jak to fachowo opisac - ale dokladnie tak jak w strzykawce) sie "odsysal" i wypadal i moje cenne, z takim trudem odciagane mleko rozpryskiwalo sie wokol. Teraz mam odciagacz Aventu i jak juz to wczesniej pisalam w innym poscie - jest the best. Naprawde swietny. Latwy w obsludze (Mozna jedna reka sobie naciskac, a druga ... np. surfowac po internecie ;))). A poza tym jest kompatybilny z innymi elementami, jak np. wieksze butelki, smoczki itp. Naprawde polecam (nie jestem pracownikiem dzialu marketingu firmy Avent!)
mab
2005-05-09
15:43:56
Email
Hej, Agnieszka74. Bylas ode mnie szybsza o 57 sekund ! Ale to te moje problemy z internetem ;-) Pozdrawiam
mab
2005-05-09
15:50:22
Email
Hej, Agnieszka74. Bylas ode mnie szybsza o 57 sekund ! Ale to te moje problemy z internetem ;-) Pozdrawiam
agnieszka74
2005-05-11
21:50:29
Email
....

Edychorka
2005-06-05
18:37:17
Email
Odradzam laktator Campolu. Słaby - nie ciągnie :(

agnieszka74
2005-06-05
20:58:26
Email
Ja ma laktator Canpolu i nie narzekam..wystarczy zdjąc lateksowa nakładke masującą i ciagnie bardzo dobrze...:-)
marek
2006-12-24
09:49:16
Email
...chetnie pomoge przy nadmiarze mleka w piersiach....i zapłace

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum