szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - FLORIDRAL


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bea1978
2008-12-04
Email
Może któraś z Was podawała ten lek dziecku przy biegunce i wymiotach? Mam problem bo nie wiem ile razy dziennie go podawać, podczas rozmowy z lekarzem jakoś mi to umknęło a teraz nie mogę go złapać :(
bea1978
2008-12-04
14:54:13
Email
Tak są tam dwie saszetki A i B rozrobiłam tak jak pisali ale zastanawiałam się ile razy można to podać :) Mój synek wypił całość w przeciągu 40min. Czyli jedna dziennie wystarczy, dzięki :)Pozdrawiam
bea1978
2008-12-04
15:40:01
Email
No widzisz takii zachłanny biedaczek, teraz będę dzieliła tą jedną szklaneczkę na kilka mnieszych porcji. Martwię się o niego, nie nadążąm pieluch zmieniać, sama woda z niego leci dzisiaj, na szczęście od 4 rano nie wymiotował. Nic prawie nie je, na szczęście chociaż pije.
bea1978
2008-12-04
18:54:47
Email
Byliśmy w szpitalu na badaniach, mały miał robioną gastroskopię z pobraniem wycinka z żołądka, wyszło że ma helicobacter pylori, dostał na to kupę antybiotyków, a po wyjściu ze szpitala pojawiła się biegunka z wymiotami. Na oddziale panował rotawirus więc wiemy, że winowajca leży właśnie tam. Ech szkoda słów, dziś mojego dziecka prawie nie ma, śpi, robi kupy i na szczęście pije od czasu do czasu. Od rana zjadł tylko jajecznicę z jednego jajka i pół chlebka z masełkiem :( Mam nadzieję, że jutro już będzie spokojniej.
bea1978
2008-12-04
18:58:43
Email
A martwię się o jego żołądeczek, bo samo picie w brzuszku to niewiele, a leków dostaje pełno więc boję się, że mogą mu jeszcze pogorszyć stan zdrowia. Lekarz nie kazał nam przerywać kuracji antybiotykowej, więc podaję wszystko nadal :( mam nadzieję że pan doktor wie co mówi, mam do niego zaufanie, bo to jeden z leprzych lekarzy gastroenterologów i pediatrów dziecięcych w naszym rejonie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum