szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pigułki anty


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Sylwetkar
2008-10-14
Email
pewnie już był ten temat ale nieumiem za bardzo znaleść. Mam pytanko jakie bierzecie pigołki anty? ja narazie biore jasimne ale wróciły mi bóle głowy, przed ciążą brałam microgynon hmm kiedy to było ale podobno go wycofali brałam też nowynet i sie nad nim zast6anawiam podobno minulet jest oki libido sie nie obniża
Basia.26
2008-10-14
15:10:30
Email
hej, ja przez ponad 7 lat brałam minulet, nie czułam żadnych skutków ubocznych, absolutnie nic. potem po odstawieniu bez problemów zaszłam w ciąże.
ciekawa
2008-10-15
12:47:15
Email
A ja brałam głownie harmonet prz z 10 lat i nabawiłąm sie włókniaków piesiach i jestem po dwuch operacjach:( Z pigułkami trzeba ostroznie-trzeba badać piersi bo na takich chormonach swietnie choduja sie zmiany. Nigdy juz nie bede brała pigułek-mam spiralkę.
Sylwetkar
2008-10-15
16:31:28
Email
Ciekawa a jak z bólami przy okresie? zmieniło sie cvoś przy spiralce czy niemiałaś tego problemu?
ciekawa
2008-10-15
18:54:10
Email
owszem pierwsze dwa bardzo bofite i bolesne-terz juz zupełnie normalnie. Poza tym wystarczy na 3-4 dni przed okresem pić krwawnik ze skrzypem i miesiączka sie bardzo zmniejsza
Sylwetkar
2008-10-15
19:12:25
Email
hmm tylko że ja niemam zbyt obfitych czasami ale za to barrrdzo bolesne dziurawiec nie pomaga
ciekawa
2008-10-16
08:18:45
Email
Sylwetkar dziurawiec? na ból? Niec mi nie wiadomo o takich właściwościach. Najgorsze były dwie pierwsze miesiżczki ale te zzioła na serio bardzo pomagają. No trzeba by spróbować, przemęczyc sie i potem serio jest juz lepiej. Sama sie podłamałamze tak boli a ostatnia miesiaczka była ok. Naet jak mi lekarz zalecił te ziółka to zaczełam pic w trakcie miesiaczki i raptownie sie zmniejszyła i przestało bolec.
Sylwetkar
2008-10-18
13:48:30
Email
tak dziurawiec gdzieś mi ktoś kiedyś polecił pilam niepomagało to niepije
ciekawa
2008-10-18
20:59:22
Email
Dziurawiec uspokaja i działa na wątrobę coś się temu komuś pomyliło-na serio spróbuj zaparzyć krwawnik i nagietek efekt jest bardzo szybki a przynajmniej u mnie. Co do dziurawca pije go na uspokojenie organizmu przy okazji swojej pokrzywki(też lekarz zalecił) i na miesiączkę mi nie działał.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum