szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mądra Książka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
venuss
2008-10-01
Email
http://www.allegro.pl/item446567547_psychologia_dziecka.html
ciekawa
2008-10-02
08:33:07
Email
Venuss masz ta ksiazke?Czytałaś juz? a moze przyblizysz coś z tresci..
venuss
2008-10-02
19:54:20
Email
ciekawa nie mam, zamówiłam, Poleciła mi to bardzo mądra osoba. ponoć wraca sie do tego tematu wiele razy
venuss
2008-10-02
20:00:44
Email
Autor: H.Rudolph Schaffer , Wydawnictwo: PWN, okładka tekturowa, książka w stanie idealnym. Podręcznik ukazujący znaczenie dzieciństwa dla funkcjonowania człowieka przez całe życie! - pozwala na zrozumienie sensu zmian rozwojowych w różnych obszarach funkcjonowania dziecka - wyczerpująco omawia rozwój emocjonalny, poznawczy, poznawczo-społeczny oraz rozwój języka dziecka - wprowadza nowe, dotąd zupełnie w psychologii rozwoju nieobecne zagadnienia, jak: rola TV, komputerów i Internetu, porównania międzykulturowe - ułatwia przyswojenie wiedzy dzięki wyróżnieniom istotnych treści, słowniczkowi pojęć oraz zaproponowanej literaturze dodatkowej Obowiązkowy podręcznik dla studentów psychologii, pedagogiki i innych nauk społecznych. Źródło rzetelnej wiedzy dla nauczycieli i wychowawców, osób zajmujących się wczesną interwencją, profilaktyką i terapią dzieci, także lekarzy, pielęgniarek oraz rodziców

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum