szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ILE ZARAŻA ROTAWIRUS


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2008-07-23
Email
Dziecko ma biegunke od poniedzialku, jak dlugo powinno go unikac inne dziecko, zeby sie nie zarazic rotawirusem? Innymi slowy - kiedy i jak dlugo zaraza rotawirus? Wiem, ze pytanie jest z gatunku trudnych, ale moze akurat ktoras z Was wie cokolwiek na ten temat.
Joanna26
2008-07-23
11:20:47
Email
Wlasnie dostalam info od lekarza, ze rotawirus jest usuwany z organizmu dwa tygodnie i ze nawet jesli objawy (biegunka) juz ustapily, moze dojsc do zarazenia. Moze sie to kiedys komus przyda.
Sylwetkar
2008-07-23
15:52:54
Email
ooo tak długo? dobrze wiedzieć.Dziekujemy Joasiu
Joanna26
2008-07-23
17:20:57
Email
Ha ha, nie ma za co. Zalezalo mi na tej informacji, bo sie wybieralismy do znajomych, a w necie nie udalo mi sie nic znalezc. Do znajomych oczywiscie w takiej sytuacji nie idziemy:(
ciekawa
2008-07-24
20:40:48
Email
te dwa tygodnie to taki bardzo optymistyczny czas.....Rotavirus jest bardzo zaraźliwy i jeśli poszczególni członkowie sie zarażą to automatycznie ten czas oczekiwania sie wydłuża o czas zarażenia i wystąpienia objawów jak tam bym odczekała miesiąc napewno. U nas poszczególne osoby zarażały sie ok 3-4 dni do pierwszych objawów.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum