szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karuzelka fisher price


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
martusieg
2008-07-14
Email
Witajcie! Proszę o opinie dotyczące karuzelki z misiami (rybkami, innymi) i wyświetlaczem. Czy faktycznie jest to taka super sprawa, czy raczej przereklamowane. Mam już karuzelkę po starszym synku, ale córeczka nie bardzo ją lubi. Czy Wasze dzieci chętnie "bawią sie" z w/w karuzelką? Pozdrawiam!
aga682
2008-07-15
07:48:10
Email
Ja mam Fisher Price z misiami. Ma kilka bardzo przyjemnych melodii i żadna z nich nie brzmi jak pozytywka. Mój mały uspokaja się przy niej. lepiej mu się zasypia. Ja jestem zadowolona. A co do wyświetlacza, to rzadko go używam. Fajne w nim jet to, że można przełączyć tak, że nie wyświetla nic na suficie i świeci tylko nad łóżeczkiem, takim ciepłym przygaszonym światełkiem. Ja polecam
majka_76
2008-07-15
11:07:57
Email
Ja też mam fisher z misiami. Polecam. Ma tylko jedną wadę - bardzo szybko czerpią się baterie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum