szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - NOSIDŁO TURYSTYCZNE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2008-06-18
Email
Jakie nosidło turystyczne polecacie?
Joanna26
2008-06-18
22:30:52
Email
Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie nosidła?
ciekawa
2008-06-19
10:09:09
Email
Joasiua zeby dziecko nie wisiało zbyt nisko i zeby ci sie w ramiona nie wrzynały paski. Ja mam dwa-jedno takie jak plecak tylko na przud-drugie taki banan-dziecko siedzi w nim na bidrez mamy i to dtugie lepiej mi słuzy
kaprysna
2008-06-28
15:33:11
Email
Zdecydowanie odradzam baby björn! ktorekolwiek, bo jest kilka modeli.Przereklamowany klumport. Nie trzyma dziecka w ogole, ma tak waska podstawe, ze dziecko wisi na pupie. Wywalilam po pierwszym uzyciu. Trzeba szukac takiego, co utrzymuje bioderka w prawidlowym rozchyleniu (na zabke) i co ma szerokie wzmocnione paski na plecy, co ciekawa pisala, zeby sie nie wrzynaly. A w ogole polecam chuste! REWELACJA. Kupilam ja z desperacji i wlasciwie ze sceptycznym nastawieniem jak Emilia miala ok. 2 miesiace, jak wciaz ryczala i juz rece mi odpadaly od ciaglego jej noszenia. Naprawde sie sprawdzila. Wymaga troche wprawy, aby ja zalozyc, ale wszystko kwestia czasu. Moja Emilia za 5 dni skonczy rok wazy prawie 10 kilo i wciaz ja w niej nosze od czasu do czasu. A juz zdecydowanie na spacerze, jak juz jej sie znudzi siedzenie w wozku. Zupelnie inaczej rozklada sie ciezar dziecka i ma sie dwie wolne rece, no moze poltorej. Naprawde polecam. Ja mam moby wrap, jest z gestej bawelny, mieciutka, nie wrzyna sie ani mamie ani dziecku. Chusty generalnie sa dosc drogie, ale zawsze mozna wziac kawalek miekiej tkaniny i wyprobowac. Dla zainteresowanych http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Instrukcje_wiazania_chusty Pozdrawiamy
pinkie
2008-06-29
11:14:18
Email
Joanno, a czy Tobie nie chodzi o nosidło górskie? Można wypożyczyć w wypożyczalniach i sklepach turystycznych i wypróbować. Bo zakup to ładnych kilkaset złotych.
ciekawa
2008-06-29
13:36:06
Email
No właśnie bo takie do noszenia zwykłego to na serio w tym wieku dziecko to koszmar nosić-maluszek to co innego. ja mam nosidła oba-ale używam takiego jakby banana-sadzam nastke na tym i na biodrze i jedną rękę mam wolną no i nie dźwigam na całych plecach.
Joanna26
2008-07-01
14:02:09
Email
Pinki, tak, o takie mi chodzilo, o turystyczne, nie o takie do uzytku codziennego. Zakup juz dokonany, wiec z wypozyczalni nie skorzystamy, ale rozwazalismy taka mozliwosc. Emila juz jezdzila, ale krotko, mam nadzieje, ze na dluzszej trasie tez bedzie ok. Dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum