szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - trzydniówka-objawy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
martita25
2008-03-14
Email
Mam pytanie o tą corobę"trzydniówkę".Mój mały Antoś ma 5 i pół miesiąca.U nas było to tak zaczeło się gorączko do 38,5 st i trwała ona 2,5 dnia wczoraj dostał wysypki, która się utrzymuje,zajeła całe ciałko maluszka.Byłam U lekarza i stwierdził wysypkę pokarmowa,ale ja nic nie daje małemu oprócz jabłka,marchewki no i cały czas ciągnie pierś.Już sama nie wiem co mysleć,bo jak czytam wasze posty to mi to wyglada na "trzydniówkę".Czy mam dziecko kapać w krochmalu..?proszę o odpowiedz
bea1978
2008-03-14
21:16:46
Email
Wysypka po trzydniówce jest bardzo specyficzna i myślę, że Twój lekarz zauważyłby różnicę między wysypką po trzydniówce, a wysypką pokarmową. Krochmal na pewno dziecku nie zaszkodzi, więc komp maluszka spokojnie w nim. Może opisz jak wygląda ta wysypka to będziemy mogły chociaż pogdybać czy to alergiczna czy trzydniówkowa :)A uczulić mogła go i marchew i jabłuszko, również coś co zjadłaś Ty.
kaprysna
2008-03-14
21:33:05
Email
Moja corka ostatnio przechodzila trzydniowke (co mozesz przesledzic w watku o trzydniowce). Pediatra powiedzial mi, ze trzydniowka dotyka dzieci w wieku powyzej 6 miesiecy do lat dwoch. Wczesniej maja matczyna ochrone immunologiczna :-/ POdobnie na rozyczke niewiele maluchow ponizej 6 miesiecy zapada. CHoc u was do tych 6 miesiecy niewiele, ale moze jednak to alergia? NIe wiem, czy bedzie cos widac, ale zalaczam zdjecie wysypki mojej corci.Pozdrawiamy
kaprysna
2008-03-14
21:36:09
Email
Wysypka

kaprysna
2008-03-14
21:39:09
Email
No niewiele faktycznie widac :-/

martita25
2008-03-15
12:43:22
Email
Dziękuje za odpowiedz na mój list.Narazie odstawiłam maluszkowi i jabłko i marchewkę.Prawdę mówiąc wysypka jest bladsza,ale nadal jest.Tak Samo wygląda jak na zdjęciu zamieszczonego malucha.Jak nie zejdzie do poniedziałku do znów pójdę do lekarza i dam znać co to konkretnie wyszło.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum