szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - karmienie a antybiotyk


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
NIECHA
2007-10-04
Email
mam pytanie. Czy któraś z was brała antyiotyk podczas laktacji? Czy sa jakieś bezpieczne antybiotyki dla karmiących mam? Okropnie się zaziębiłam. Już prawie wcale nie mówię tak mam gardło załatwone i do tego kaszel, katar i wszystkie inne nieszczęścia. Chyba musze sięgnąc po antybiotyk. Jutro idę do lekarza, ale chciałabym zasięgnąc waszej opini.z góry dziękuję
NIECHA
2007-10-04
22:58:52
Email
Sorry za literówki , ale na wzrok tez mi chyba juz padło.
Goga66
2007-10-04
23:15:59
Email
Niecha - są antybiotyki bezpieczne. Nie martw się. Nie pamiętam już nazwy ale brałam.
pinkie
2007-10-05
14:23:44
Email
Ja też brałam: Zinnat. Ale jest wiele bezpiecznych, lekarz na pewno przepisze coś odpowiedniego.
Julia
2007-10-05
14:27:35
Email
Ja brałam w ciąży amotaks, chyba przy karmieniu też można. Nie jestem pewna, ale w ciąży i przy karmieniu chyba pochodne ampicyliny można brać.
NIECHA
2007-10-06
20:04:42
Email
Dzięki dziewczyny. Dostałam duomox. Wzięlam juz trzy dawki i czuję poprawę. Gardło mniej boli. Męczy mnie tylko suchy kaszel od którego robia mi sie powoli zakwasy w mięśniach brzucha. Czuję się jakbym dziennie robiła tysiąc brzuszków ;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum