szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - powrot do karmienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kropka
2007-09-05
Email
Witam wszystkie mamy.Urodzilam 2 miesiace temu synka .Mam problem ;krwawienie przed wyproznieniem , czy to hemoroidy i jeszcze tepy bol dolem brzucha .Czy ktoras z was ma takie objawy?Wiem ze czopki Pentasa sa dobre ale musialabym przerwac na 2 tygodnie karmienie .Pytanie czy to sie uda ?Dawac mieszanke i jednoczesnie odciagac pokarm ?Jestem taka szczesliwa mama tylko moj spokoj zaklucaja te dolegliwosci .Pozdrawiam .
sylwetkar
2007-09-06
10:23:13
Email
to mogą być hemoroidy spróbuj maść i czopków AVENOC można przy karmieniu wiele dziewcxzyn stosowało i pomogło a ból brzucha trudno powiedzieć ja miałam tak ostatnio to dostałam okres mimo że karmie właśnie 2 mc po porodzie taraz mc póżniej znów mnie od paru dni brzuch boli więc pewnie znów...hmm niechce nielubie łee ale maruda ze mnie to przez tą pogode

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum