szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Temperatura ciala niemowlecia, (35 st.?)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kaprysna
2007-08-26
Email
Diewczyny, co to goraczka to kazda z nas wie. Czy powinnam sie niepokoic jednak jak moja 2 miesieczna coreczka od kilku dni ma temperature ok. 35,5 st.? Glowke ma ciepla, karczek tez, wiec nie powinno byc jej chyba zimno. Ma mniejszy apetyt i jest jakas bardziej placzliwa niz zawsze, wiec to mnie sklonilo do mierzenia tej temperatury czesciej niz normalnie. Co wy na to?
agafa
2007-08-26
21:08:49
Email
hej :) kapryśna myśle, że nie ma powodu do obaw...moja Guśka (prawie roczek) często miewa taką temp. skonsultowałam z lekarzem : u dzieciaczków temperatura bardzo częst osie waha, a przedział od 35,4 do 37,5 st. niektóre źródła nawet podają ,z to norma u takich maleństw...jeśli jednak coś Cie niepokoi i zauważasz widoczne zmiany w zachowaniu to lepiej skonsultuj to z lekarzem, będziesz spokojniejsza...pozdrawiam ;)
ania23
2007-08-26
22:31:48
Email
hej! U mojej córki jest to samo.Temperatura 36,6 rzadko jej sie zdarza, przeważnie ma około 35, 35,5 stopnia więc chyba to normalne. Teraz ma 6,5 m-ca i taką temperature w granicach 35 st. ma od dawna.Pozdrawiam!
kaprysna
2007-08-31
21:53:59
Email
Bylam przypadkowo u pediatry i wspomnialam o tej temperaturze a on stwierdzil, ze zle mierze :-/ za plytko niby termometr do pupy wkladam. Jak on jej mierzyl to miala 37,1. Tylko, ze u mnie tez tyle miewa, ale i niska. Ach, olalam to. Potwierdzenie innym mam mnie po prostu uspokoilo. Dzieki serdeczne raz!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum