szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - łóżeczko turystyczne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lusi
2007-08-14
Email
Czy któraś z was używa w domu łóżeczka turystycznego zamiast tradycyjnego? Są kolorowe , miękkie. Zastanawiam się nad kupnem takich(bliźniaki).
Agness
2007-08-14
09:56:36
Email
Ja używam takowego od momentu, gdy córka skończyła ok pół roku (teraz ma prawie 9)i zaczęła się wspinać po szczebelkach, zresztą niedługo potem zaczęła wstawać i co się z tym wiąże przewracać. Dla jej bezpieczeństwa o niebo lepsze jest turystyczne. Poza tym super się składa, co akurat dla nas, którzy często wyjeżdżamy na weekendy jest fantastycznym rozwiązaniem. Można je też spokojnie wynieść na taras, do ogrodu, gdziekolwiek. Bardzo polecam.
ami
2007-08-14
09:58:21
Email
wszak nie mam blizniakow ale doradzic moge:)tradycyjne lozeczka zwykle miejsca za wiele nie maja dla blizniakow -choc znam takich co wlasnie blizniakow ukladaja w jednym lozeczku i tez nie narzekaja.turystyczne lozeczko jest nieco szersze i pomieszczenie dwoch maluszkow nie bylo by takie uciazliwe bynajmniej w pozniejszym okresie zycia(beda sobie siedzialy rzem i bawily sie..posluzy to tez jako kojec)no ale oczywiscie jest to twoj wybor.dobrze przemysl schemat karmienia i kozystania z lozeczka,ja tez kupilam najladniejsze lozeczko i dosc drogie ale moj syn nie spal w nim dluzej niz miesiac poniewaz nocne siedzenie i karmienie w pozycji siedzacej wykanczalo moj kregoslup wiec wzielam go do siebie do lozka i karmie go do dzis w pozycji lezacej.lozeczko sluzy nam tylko do "ozdoby" :)zdaje sobie sprawe ze blizniaczki to podwojna radosc wiec dobrze sie zastanow czy dasz rade tajk wstawac czy moze skorzystasz z mojego ulatwienia;-) pozdrawiam.
zuczekm59
2007-08-14
10:44:49
Email
Ja mam takie łóżeczko.Moja mała śpi w nim od urodzenia (2m-ce)dla manie to świetne rozwiązania. Dokupiłam tylko zwykły materac bo te na wyposażeniu niezbyt się nadają.Ogólnie jestem b.zadowolona, tylko mały minusik- karuzeli nie mogę przyczepić.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum