szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - wóżek dla bliźniaków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lusi
2007-08-12
Email
Witajcie kobietki! Niedawno dowiedziałam się że będę mamusią bliźniaków. Polećcie jaki wózek głęboko -spacerowy jest godny polecenia? Jeżeli nie konkretny model to chociaż firmę lub rodzaj.
agnieszka_z
2007-08-12
19:08:30
Email
O witaj... wreszcie ktos z blizniakami :) ja rowno 2 msce temu urodzilam cudnych facetow:)a wozek mamy emmaljunge twin cerox- najlepszy jaki znalezlismy i o jakim wiemy.
lusi
2007-08-14
08:30:32
Email
Fakt niejest taki cięźki , ale ma 90 cm szerokości. Niezmieści się w żadnych drzwiach.Chyba szukam tańszego. Dzięki
ami
2007-08-14
10:13:07
Email
ja mialam tako-wozek super,prowadzilo mi sie doslownie samo:)jedyna wada to jego waga.sama nawet nie moglam go uniesc-musialam miec pomoc drugiej osoby przy znoszeniu,ale moze graco?mam graco spacerowke i mimo iz nie prowadzi sie tak jak poprzednik to jest leciutki(no ale to spacerowka)zatem sprawdz w necie wage i inne informacje:)
agnieszka_z
2007-08-14
11:42:58
Email
Miesci sie w drzwiach, ale lekki to on nie jest. Pamietaj ze w tym wozku lezy dwojka dzieci i waski to on nie moze byc. Moje szkraby waza po 4 kg i wcale nie maja duzo miejsca w gondolkach... nie wiem ile kosztuja wozki wymienione wczesniej, my zaplacilismy 2100 zl, ale komfort prowadzenia (jedna reka) i jakos wozka jest niesamowita.
ami
2007-08-14
17:20:56
Email
ojej ponad dwa tysiace dalas za ten dylizans??;-) strasznie drogi ojej... jesli chodzi o tako to ja dalam 900zl (tako city voyager) a graco(spacerowka) okolo 300 z groszem. dla blizniaczkow moze troche bedzie kosztowac wiecej tej firmy poniekad to wieksze gabaryty no i wiadoma rzecz ze dla dwojga:) sprawdz tak jak pisalam wczesniej w necie w sklepach internetowych przykladowe ceny zawsze podaja i wyczytasz informacje takie jakie cie interesuja czyli waga szerokosc itp.:) wierze ze dokonasz wlasciwego wyboru :)
agnieszka_z
2007-08-14
18:22:52
Email
dalam 2000 tys, a z kolekcji 2007 kosztuje 3500. I tak to nie najdrozsze wozki dla blizniat... peg perego kosztje ok 4000. Ja rozmawialam z kilkoma sprzedawcami i osobami i kazdy polecil ten, slabe plastikowe wozki nie sprawdzaja sie podobno przy podwojnym obciazeniu...
agata83
2007-08-14
20:46:06
Email
Hej. Ja miałam wózek implast duet. Używałam go ponad rok i byłam zadowolona. Natomiast nie polecam małych kółek w ogóle sie nie sprawdzają przy bliźniakach. Może wózek jest lekki ale same dzieciaczki ważą coraz więcej. No i na zimę to tylko duże pompowane koła. Może poszukaj czegoś na allegro czasem trafia sie okazja. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum