szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ciagle marudzi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-08-05
Email
Witam mam od jakiegoś miesiąca problem z moim 8 miesięcznym synkiem,ponieważ nie mozna go niczym zainteresować cięgle marudzi nic mu sie nie podoba na rekach zle, bawic sie nie chce jednym słowem ciągle wydaje dźwięki,ktore świadczą ze mu nic sie nie podoba. W nocy tez sie budzi kilka razy ale to ma od urodzenia. Bylismy u lekarza, ale jest zdrowy i nic mu nie dolega lakarka powiedziała ze taki jego urok. Ja juz nie mam siły do tego brzdaca i pomysłów czym go zainteresować. Czy to normalne ze on sie tak zachowuje? pomóżcie dziewczyny
mayasun
2007-08-05
12:09:21
Email
W ósmym miesiącu dziecko o wiele bardziej potrzebuje ciebie niż do tej pory. Zaczyna mu się wydawać, że jak mamy nie widzi, to znaczy że pewnie nie wróci. Moja też była bardziej marudna w ósmym miesiącu. Ale jeśli na rękach mu się nie podoba to nie wiem. Może jakieś zabawy, np. samolot na twoich nogach (wiem, powiesz pewnie ileż można robić samolotów, sobą też trzeba się zająć) po prostu trzeba przeczekać ten okres. Może zmieniłaś mleko, albo nie służy mu coś co mu dajeszx do jedzenia. Mojej pomagało chodzenie do lustra, bądź do szyby i pukanie, układałam jej rymowanki z wyrazem "puk" Bardzo jej się podobało.
dodka591983
2007-08-07
23:36:18
Email
Aniu a ile razy dziennie i jak dlugo spi Twoje malenstwo? U nas przyczyna rozdraznienia i wiecznego placzu i marudzenia byl brak odpowiedniejilosci snu w ciagu dnia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum