szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co to może być??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetkar
2007-07-22
Email
musze was kochane mamusie zapytać czy wasze dzieciaczki tez tak maja Zuzia czasami zupełnie niespodziewanie robi hmm niewiem jak to opisać tak jakby wciągała powietrze głośno słychać wtedy takie yyyyyyyy pytałam pediatry jedna stwierdziła że dziecko musi sie nauczyć oddychać druga że mam to obserwować że to nic grożnego mąż ma bezdech i niewiem czy to nie czasem też bezdech hm tylko on ma tylko jak twardo śpi i inaczej to słychać u niego a niunia w dzień leży sobie leży i nagle yyyy zdarza zaraz po jedzeniu dlugo po jedzeniu niewiem to tak jak dziecko które sie zanosi od płaczu ale Zuzia wtedy nie płacze niewiem a martwi mnie to
Wikusia
2007-07-25
18:51:44
Email
Sylwetkar nie wiem czy ci pomoge, ale wydaje mi sie ze to co opisujesz miala tez moja mala. U niej to przejawialo sie w ten sposob, ze jak oddychala to tak jakby charczala a czasami nawet jakby piszczala. Robila to wlasnie po jedzeniu albo po prostu w dzien. Ja bylam u swojego lekarza i on powiedzial, zebym wogole sie tym nie przejmowala, ze to najczesciej zdarza sie u dziewczynek, ale samo przechodzi do roku czasu. On to nazwal wrodzonym zapaleniem krtani, ale nie jest to sdzkodliwe i nie trzeba tego leczyc. Moja mala ma juz 9 miesiecy i od prawie trzech juz nie wydaje takiego odglosu zak jak mowil moj lekarz samo przeszlo. Nie wiem jak duza jest twoja Zuza, ale jezeli to to samo co miala moja mala to naprawde nie powinnas sie nieczego obawiac to samo przejdzie.
marchewka79
2007-07-25
20:15:24
Email
nam też lekarka powiedział że nie mamy się tym przejmować tak czasami niektóre dzieci mają i to mija.Mój syn ma prawie od urodzenia tak.Lekarka nam wtedy mówiła coś o słabych mięśniach i coś tam jeszcze, w każdym bądź razie powiedział ze nie jest to powód do zmartwień.Oczywiście staram sie to kontrolować bo ma teraz 8 miesięcy i jeszcze mu się przytrafia ale rzadziej niż na początku
sylwetkar
2007-07-26
16:25:54
Email
dziewczyny dzieki wielkie Zuzik ma prawiew 2miesiace mi tez lekarze mówili ze to nic takiego ale wiecie jak to jest

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum