szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - dziecko nietolerujące mleka modyfikowanego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
rena27
2007-07-17
Email
mój sześciomiesięczny synek nie chce pić mleka modyfikowanego, a jeśli nawet trochę uda mi się w niego wmusić tego mleczka to po krótkim czasie wymiotuje tym co wypił. dodam że próbowałam już mleka NAN,EMFAMIL i BEBIKO i po wszystkich tych mlekach wymiotuje a pokarmu mam coraz mniej zresztą od początku miałam ogromne problemy z pokarmem bo pojawił się dopiero w piątej dobie po cesarce. pomóżcie proszę bo nie wiem czym będę karmić mojego Kubusia jak któregoś dnia pokarm całkiem zniknie. Renata
bea1978
2007-07-17
20:42:37
Email
Hej Renato, masz problem Ale na forum raczej go nie rozwiążesz. Na Twoim miejscu udałabym się do pediatry, takie wymioty mogą wskazywac na nietolerację białka krowiego. Możesz spróbowac podac małemu jakieś mleczko dla alergików na przykład Nan HA, albo jakieś mleczko, które nie ma wcale białka krowiego jak bebiko sojowe, jest pełno różnych mlek dla alergików, jednak to lekarz powinien dobrac odpowiednie dla Twojego synka.Taki jest moje zdanie, pozdrawiam :)
pinkie
2007-07-18
14:01:10
Email
Popieram, to może być nietolerancja laktozy. Mój tez wymiotował po kaszkach mlecznych, a jak dostał bebilon pepti - nastąpiła poprawa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum