szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - dziecko nietolerujące mleka modyfikowanego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
rena27
2007-07-17
Email
mój sześciomiesięczny synek nie chce pić mleka modyfikowanego, a jeśli nawet trochę uda mi się w niego wmusić tego mleczka to po krótkim czasie wymiotuje tym co wypił. dodam że próbowałam już mleka NAN,EMFAMIL i BEBIKO i po wszystkich tych mlekach wymiotuje a pokarmu mam coraz mniej zresztą od początku miałam ogromne problemy z pokarmem bo pojawił się dopiero w piątej dobie po cesarce. pomóżcie proszę bo nie wiem czym będę karmić mojego Kubusia jak któregoś dnia pokarm całkiem zniknie. Renata
mayasun
2007-07-17
21:06:57
Email
Spróbuj SINLAC, moze mu zasmakuje. Moja córeczka (obecnie ma roczek i odstawiam ją od piersi) w ogóle butelki nie uznaje. Gdy miała pół roku robiłam jej kaszki na gesto. Spróbuj przemycić mleko w kaszce + owoce ze słoiczka. Mleko ma bardzo słodki i dość mdły smak dlatego dodaję jej owoców. Nie mam doświadczenia z mlekiem modyfikowanym, takze niewiele ci pomogę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum