szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - krzeselko do karmienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dodka591983
2007-07-16
Email
Hej dziewczyny moj synek zaraz bedzie mial pol roku i zastanawiam sie nad krzeselikem do karmienia. Bardzo podoba mi sie Chicco Polly ale nie wiem czy jest warty tej ceny. A moze doradzilybyscie mi jaki warto wybrac?
weridiana
2007-07-16
09:43:02
Email
Dodka ja mam chicco polly i uważam że jest super polecam.
venuss
2007-07-16
16:02:42
Email
http://www.allegro.pl/item212092037_krzeselko_stolik_rewelacja_super_niespodzianki.html
dodka zobacz koniecznie, kup rozkladane (krzesełko stolikiem), polecam! przydaje sie potem jak dzidzia podrośnie. podobne miał mój synek, siadał przy stole po rozłożeniu do lat 6. w allegro jest wiele podobnych
aniasz
2007-07-17
20:02:51
Email
hej :) ja mam krzesełko firmy chicco tyle że starszy model który nazywa mamma, ale z tego co widze to bardzo podobny do tego o który pytasz. Generalnie jestem małą fanatyczką produktów marki chicco dlatego z całą pewnością je polecam. Krzesełko które mam używała moja starsza córcia przez ponad 3 lata (obecnie 5,5 roku), a teraz korzysta z niego młodsza (10 m-cy) Przede wszystkim wazne jest tutaj to że to krzesełko może być używane zawsze i wszędzie, nie tylko do karmienia. Odpinam stolik i jest wygodny leżaczek. Zabieram w nim małą do łazienki jak ide się kąpać, albo do kuchni jak cos gotuję. Moge je obniżyc do zabawy, a kiedy nie jest mi potrzebny to składam i chowam w kąt. Na tym krzesełku dziecko może siedziec także przy dorosłym stole jak już troszkę podrośnie. Oj dosyć zachwalania :) jednym słowem goraco polecam. POzdorwienia
kasiarys7
2007-07-17
23:03:13
Email
Dajcie namiary na to krzesełko .Jak ono wygląda i jaka cena.
gosiaizuzia
2007-07-17
23:25:01
Email
Hej! My też mamy chicco polly. Jestem bardzo zadowolona. Tylko zajmuje dużo miejsca (szeroko rozkładają się nogi). Ale poza tym jest super. Bardzo fajna jest ta nastawka na blacik do jedzenia. Ściągasz i myjesz po jedzeniu. polecam
dodka591983
2007-07-18
20:45:39
Email
zamowilam przez internet to krzeselko, gdyz z wysylka kosztuje 420zl, a obeszlam sklepy tu w moim miescie to w tej cenie znalazlam krzeselka ktorym daleko bylo do chicco, mialy jednopunktowe pasy, nierozkladane podnozki i oparcia. dzieki dziewczyny za porady. Kasiu link dla Ciebie http://www.allegro.pl/item215963827_nowe_krzeselko_chicco_polly_2_w_1_2007_express.html

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum