szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pierwszy usmiech;-)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asonta
2007-04-18
Email
Jestem mama 5 tyg Antosia Moje malenstwo zaczelo sie usmiechac poczatkowo byly to tylko mimiczne gesty a teraz juz smieje sie w glos Zaczyna juz sobie gaworzyc skupiajac uwage na jakims przedmiocie ktory go zainteresuje Takie momenty rekompensuja wszystkie nieprzespane noce Jaka to przyjemnosc obserwowac swoje malenstwo ktore z dnia na dzien sie zmienia ktore zaczyna lanawiazywac kontakt z otoczeniem ;-)
pinkie
2007-04-18
13:17:50
Email
No świetnie, asonta, niech daje Ci tej radości jak najwięcej. A dlaczego się nie pochwalisz Antosiem w dziale ze zdjeciami? Ja tez chce ten uśmiech zobaczyć !
Wikusia
2007-04-20
10:39:11
Email
Wiem co czujesz to najwspanialsze uczucie jakie moze nas spotkac. Ja tez strasznie przezywalam jak pojawil sie pierwszy usmiech na twarzy mojej Wikusi, a teraz to juz jej wogole nie schodzi z buzi. Ma ponad 5,5 miesiaca i jest strasznie towarzyska i pogodna, strasznie lubi sie usmiechac i zaczepiac. Mam nadzieje ze tak juz pozostanie! A o to oná w calej okazalosci!

Joanna26
2007-04-20
12:00:32
Email
Czesc Asonta!:)Juz myslalam,ze calkiem zniknelas z forum.Czy Twoj Antos tez tak kocha ssac?Ja momentami mam wrazenie,ze zwariuje,sa takie dni,ze Emilka - dodajmy, najedzona po uszy - nie daje mi sie na chwile oddalic,chce cysia,ssie 2 minuty,usypia blogo,ledwo ja odejde lub ja odloze do lozeczka - syrena i scenariusz sie powtarza.I tak do znudzenia.Ale wole to niz gdyby odrzucala piers.Ucaluj Antosia,a swoja droga-bardzo ladne imie:)
venuss
2007-04-24
21:46:15
Email
Ola ma prawie 2 miesiące, pieknie sie śmieje i guga. To dla mamy piękny prezent:)

asonta
2007-04-25
12:43:30
Email
Joasiu rzadko sie pojawiam bo brak mi czasu a kiedy antos spi ja odpoczywam;-)antos podobnie mnie terroryzuje Przy cycu potrafi byc czasem pol godziny w porywach do 40 min i podobny scenariusz po odlozeniu do lozeczka krzyka na calego Teraz ma juz 1,5 miasiaca coraz mniej spi i lobuzuje caly dzien niemalze albo zasnie ja taka szczesliwa ze cos w koncu w domu zrobie i mi sie w polowie roboty budzi domagajac sie placzem mojego towarzystaw;-) Walczylam ostatnio u niego z kolka plakal w nieboglosy ale od dwoch dni sie uspokoilo miejmy nadzieje ze na zawsze Teraz z kolei walcze z tradzikiem niemowlecym troche po bepantenie przeszlo ale niecalkiem Ucalowania dla Twojej corci a szczegolne od antosia;-)A to moj usmiechniety lobuz;-)

asonta
2007-04-25
12:53:36
Email
i jeszcze jedna fotka tata sie w fryzjera zabawial i nowa fryzure wylansowal;-)

asonta
2007-04-25
12:58:15
Email
A dziweczynki nie wiem jak u was ale moj antos sie bardzo uspokaja kiedy lezy w lozeczku a ja mu przykladam kolo buzi pieluszke ktora mu klade podczas karmienia zapach mleka ktory czasem sie uleje na pieluszke no i moj zapach bardzo go uspokaja Antos lubi ssac wiec gdy jest marudny daje mu smoka podtykam ta pieluszka i maly zasypia oczywiscie czasem trzeba troche cierpliwosci i niezawsze ten koncept dziala ale czasem rzeczywiscie bardzo pomaga Pozdrawiam was serdecznie aha sliczne te wasze rozesmiane malenstwa;-)
kasiarys7
2007-04-25
21:37:46
Email
Moje szczęście śmieje się tak...i taki uśmiech mi wszystko wynagradza...bardzo go kocham!!!!!!!

Goga66
2007-04-25
21:40:15
Email
Śliczne maluszki macie dziewczyny. Gratuluję :)
kasiarys7
2007-04-25
21:58:48
Email
Troche niewyrażne to moje zdjęcie.Postaram się zrobić to lepiej mam nadzieje ,że mi się uda.

kasiarys7
2007-04-25
22:03:19
Email
Niestety nie wyszło to może inne...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum