szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pytanie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gigabyte
2007-03-14
Email
Witam wszystkie mamusie i dzidziusie chciala bym sie zapytac czy ma z was kturas wozek chicco ct04 lub wie cos na jego temat bardzo prosze o opinie na temat tego modelu z gory dziekuje pozdrawiam.
karolina
2007-03-15
11:07:40
Email
Gigabyte ja mam wozek chicco ct 04.Uzytkuje go ok.3 miesiecy i jak na rzazie jest ok.ma duze kola jak na tego typu wozek,przednie skretne,siedzisko jest dosyc szerokie,dziecko nie siedzi skleszczone nawet w grubej zimowej kurtce,jest kosz na zakupy,wprawdzie jest taki dosyc miekki niczym nie usztywniony no ale wiadomo ze jak wozek sie sklada jak parasolka to inaczej pewnie sie nie da,wozek jest lekki i wszedzie nim wjade a jak sa schody to nawet wniose ze sporym obciazeniem jakim jest moje dziecko(dosyc ciezkie).Jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj bo nie wiem co bys chciala jeszcze wiedziec.
femag
2007-03-15
12:25:34
Email
Też posiadam tę spacerówkę, używam jej od 10mcy i jestem bardzo z niej zadowolona. Lekko się prowadzi zarówno po chodniku jak i po lesie, nawet na piasku nie ma problemu dzięki większym i podwójnym kołom. Łatwo się składa i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Siedzisko duże i wygodne. Polecam.
gigabyte
2007-03-15
16:54:54
Email
to wszystko co chcialam sie dowiedziec dziekuje bardzo wam za odpowiedzi pozdrawiam was i dzieciaczki .:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum