szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - dokarmianie-proszę o rade


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
BALBIA
2007-03-01
Email
Cześc dziewczyny. Piszę na ogóle bo chciała bym poznać zdanie różnych mam ,które tylko mogą mi doradzić. Otóż za m-c wracam do pracy i nie jestem w stanie naciągnąc tyle pokarmu żeby starczyło na czas mojej nieobecności. Jestem więc zmuszona kupic jakieś mleko uzupełniające , które będzie jadło moje dziecko kiedy mnie nie będzie. Mała ma 3 m-ce prosze mi doradzić jakie mleko wybrać???? Ile firm -tyle mleka,a ja nie wiem które wybrać żeby było najrozsądniej? Z góry dzięki za pomoc -pozdrawiam
Dorota
2007-03-01
20:41:09
Email
Balbia najlepiej to poradż się lekarza.Jak moja Greta była młodsza to dawałam jej NAN HA i było ok.
femag
2007-03-01
21:22:28
Email
Witaj!! Moją małą od 2mca dokarmiałam ENFAMILEM 1, gdyż takie mleko polecił mi pediatra, tylko jest ono drogie. O połowę tańsze jest Bebiko1 czy Bebilon1, który też zachwalają pediatrzy. Lekarz odradzał nam Nan i Humana. Zuzę karmiłam Enfamilem do 9mca potem przeszłam na Bebiko2 i teraz ma 16mcy i dalej pija Bebiko3. Zuzi pasowało każde mleko więc z nią nie było problemu bo piła Nan i mleko sojowe, ale zdaża się że niemowlak źle toleruje dane mleko i wtedy trzeba je zmienić na inne. Pozdrawiam serdecznie.
bela
2007-03-02
08:56:03
Email
juz kiedys bylo o tym pisane... Ja polecam NAN. Ma smak zblizony do mleka matki. Polecila mi go DR. Smak sama sprawdzial i rzeczywiscie byl taki sam jak mojego mleka. Bebiko i Bebilon sa slodkie... a Bebiko Omneo smakuje jak przypalone... fuj...
BALBIA
2007-03-02
13:11:31
Email
dzięki dziewczyny;)
Inka
2007-03-02
15:10:05
Email
Balbia idz najlepiej do lekarza zeby ci jakies doradzil mleko. Ale sama zobaczysz ktore Twoje malenstwo bedzie preferowalo. Mi osobiscie lekarz polecil Bebiko ale synek nietolerowal tego mleka i przeszlismy na NAN i do tej pory go pije.
anika1
2007-03-02
16:25:38
Email
Balbia mi też lekarka polecia Nestle NAN. Jeśli dziecko jest tylko dokarmiane to najlepiej żeby to byłoo NAN HA (hypoalergiczne). Jeśli nic się nie będzie działo a przestaniesz już ściągać mleczko to można spróbować przejść na NAN zwykłe. To jest opinia mojej lekarki i tak czytałam w gazetach. Sama też kupiłam to mleko bo czasami dokarmiam Kube. Mam już coraz mniej pokarmu i pewnie jak za 2 m-ce bede wracała do pracy to przejdziemy już na samo mleko modyfikowane. Pozdrawiam
BALBIA
2007-03-02
18:20:44
Email
No własnie zdecydowałam się na NAN HA kupie narazie tylko tak ..w razie czego gdybym nie dala rady naciągnąc swojego i dzięki za pomoc w zdecydowaniu się. Oczywiście dopytam lekarki ale mam już jakis swój pogląd dzięki Wam;) Jeszcze raz pozdrawiam! Anika zaskoczyłaś mnie ,że tak szybko kończy Ci sie pokarm? Ja pokarm mam tylko moja mała jje b.często i obawiam się czy dam rade tyle naciągnąc i w razie czego potrzebuje sztucznego.
anika1
2007-03-02
18:25:54
Email
Kuba też zjada spore porcje bo ok 125-140ml. Jednak ściąganie to nie to samo co ssanie. Mam jeszcze mleko ale mały zjada coraz wiecej a mi pokarmu nie przybywa.
BALBIA
2007-03-02
18:28:18
Email
Ach zapomniałam ,że Ty przecież odciągasz pokarm. No tak to troszkę inaczej działa.
anika1
2007-03-02
18:30:20
Email
No właśnie. Ciesze się że i tak udaje mi się go karmić moim mleczkiem bo na początku to miałam obawy że po jakiś dwóch tygodniach skończy mi się pokarm.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum