szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zielone kupy po bebilonie pepti????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2007-02-20
Email
Nie wiem, czy to możliwe, ale od dwóch dni synek robi rano wielkie zielone śmierdzące wodniste kupy. Od tygodnia podaję mu bebilon pepti. Najpierw dostawał to mleko z kaszka chyba raz dziennie - kupy były twarde, ale zielonkawe. Myślałam, ze to co innego, albo że to nieszkodliwe. Ale teraz, gdy je już kilka porcji mleka dziennie, juz drugi dzień załatwia się tak brzydko i tylko rano. A moze tu chodzi o niedokładne odmierzanie tego mleka - rozrabiam je w filizance, wlewam mniej-wiecej 120-150 i wsypuję 4 miarki - odmierzone dokładnie, bo z nożem. Mleko jest odmierzone, woda - raczej na oko. Nie robię w butelce, bo i tak z butelki nie chce jeść, tylko łyżeczką. Mogę też podejrzewac sab simplex, który podaję mu w nocy w trakcie jedzenia, zeby rano nie budziły go ruchy jelit. O co chodzi? Czy Wasze dzieci miały brzydkie kupy po bebilonie pepti?
weridiana
2007-02-20
09:47:24
Email
Pinkie ja daję Filipkowi bebilon pepti ale kupek zielonych nie robi (tylko dzisiaj)może to faktycznie od źle odmierzonej wody bo powinno się odmierzać dokładnie ale ja bym to skonsultowała z jakimś pediatrą
kamii
2007-06-11
11:04:25
Email
moje dziecko tez jest na pepti itez zielone kupy robi wodniste i smierdzace ale pediatra powiedzial ze to normalne przy tego rodzaju mleka wiec nie martwcie sie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum