szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - płaczliwy i rozdrazniony malec


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2007-01-22
Email
witam mój synek ma 5 tyg od jakiś 2 tyg jest płaczliwy rozdrażniony to raczej nie sa kolki bo to trwa przez cały dzien 2 min pacze 5 min ciszy sa to takie nagłe napady płaczu czasami az sie zanosi. Mało spi w ciagu doby wierci sie i kreci. Brzuszek ma wzdęty ale kupki robi kilka razy dziennie.Dzis sie właśnie dowiedziałam ze mam ropnia piersi czy to możliwe ze od mleka moze płakać? Pomocy
Goga66
2007-01-22
18:32:14
Email
nie wiem ale Zuza takie lekkie kolki miała może nie przez cały dzień ale od ok 3-4.00 w nocy do 14.00. Może brzuszek Twoje dziecko boli? W tym okresie układ trawienny się rozwija. Nie zawsze muszą to być kolki. Mogą być wzdęcia i lżejsze bóle. A próbowałaś esputiconu czy czegoś podobnego? Może pomoże.
Goga66
2007-01-22
18:33:35
Email
Nagłe napady płaczu, to mogą być kolki ale musiałabyś chyba skonsultować z lekarzem. Zobacz - może herbatka koperkowa, rozgrzewanie brzuszka pomoże?
olufal
2007-01-22
22:07:28
Email
anna nie chce Cie martwic bo lekarzem nie jestem ale synek mojej kolezanki tez tak mial i okazalo sie na usg brzuszka ze ma rufluks.Ciezko mu sie odbijalo a jak juz to sie mu ulewalo...Teraz sie lecza i juz jest ok.Mysle ze nie ma co meczyc malego tylko isc a takie usg i ewentualnie wyeliminowac ten rufluks. Moga to takze byc kolki tak jak pisze Goga... Pozdrawiam, Ola
Goga66
2007-01-22
23:11:09
Email
Faktem jest, że jeżeli z brzuszkiem coś się dzieje (nawet jeżeli wygląda to na kolki) dobrze jest zrobić USG, bo czasem bywają u dzieci problemy z jelitami
kiwi
2007-01-22
23:29:38
Email
zgadzam sie z dziewczynami wyżej, jesli jestes pewna że maleństwo nie jest głodne to udaj sie do lekarza na usg brzuszka. Amelia w ten krótki sposób płacze jak jest głodna. Może Twoje maleństwo nie dojada w związkuz defektem cycusia. powodzenia!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum