szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kropelki Sab Simplex na kolki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
behatka
2007-01-21
Email
Hej dziewczyny, uzywałyscie moze kropelek Sab Simplex na kolki? Z jakim skutkiem? Moze któras ma sprzedac?
weridiana
2007-01-21
22:32:53
Email
Behatka ja używałam sab simplexu i naprawdę są super ale na efekt trzeba poczekać kilka dni. A co do kropelek to jeszcze dwa tygodnie temu miałam trzy butelki bo mi zostały ale wystawiłam je na allegro i expresowo poszły pozdrawiam
joanna
2007-01-21
23:18:51
Email
SabSimplex uzywalam i balam osobiscie zadowolona.Rzeczywiscie na wyniki trzeba poczekac pare dni, ale warto.Takie moje zdanie.Wydaje mi sie, ze mam jeszcze jedna orginalnie zapakowana buteleczke.Moge jutro poszukac.Jezeli jestes zainteresowana to nie ma problemu, bo jak nawet nie mam to moge kupic tu na miejscu.Tylko nie wiem czy to sie bedzie oplacalo (przesylka) bo mieszkam w Niemczech.Jezeli mimo wszystko chcesz podaje adres e-mail na ktory mozesz sie ze mna skontaktowac: joannaziegler(malpa)online.de P.S. tak glupio napislam adres, ale to w obawie przed kolejnymi spamami, ktore dostalam i dostaje w po ostatnim razie jak wpisalam w forum moj adres.
kabria
2007-01-22
11:47:48
Email
Ja też polecam te kropelki....wczesniej nic nie pomagało na kolki mojej córki(a wypróbowalismy duzo różnych rzeczy)...na allegro często sa kropeli produkcji czeskiej, sa mniej skuteczniejsze(można powiedziec słabsze) niz te niemieckie....pozdrawiam
Dorota
2007-01-22
20:59:19
Email
Behatka, masz tu link do kropli na Allegro sab simlex
olufal
2007-01-22
21:54:44
Email
Behtka : Amelce tylko one pomagaly! Ja zamowilam je na ebay ale daje Ci gg osoby ktora mi je sprzedala 7118850 Pozdrawiam, Ola
behatka
2007-01-23
09:49:10
Email
Dzięki dziewczyny :)))) Forum jest wielkie- tyle życzliwości :))) Kropelki wysłała mi juz Joanna :) Wspaniałe jestescie :))))
behatka
2007-01-25
14:54:31
Email
czesc dziewczyny, jak stosowałyscie te ktopelki Sab Simplex? Bo 15 kropli przed kazdym jedzeniem tak jak kaza w ulotce to mi siewydae duzo. POdzielcie sie doświadczeniami :)
joanna
2007-01-25
18:32:21
Email
Ciesze sie, ze kropelki doszly calo.Tak jak Ci pisalam stosowalam je zgodnie z ulotka i przyniosly spodziewane efekty, a mala nie miala z ich tolerancja zadnego problemu.Moja polozna tez tak polecala.Co prawda srodki farmaceutyczne to zawsze chemia, ale podobno one nie sa az tak inwazyjne.Ale wiem, ze tutaj na forum sa dziewczyny, ktore podawaly inne dawki.Jakie mialy efekty to nie wiem.Wiem tylko, ze jak ja zmniejszylam dawke, to mala byla niespokojna.
bena
2007-01-31
21:31:42
Email
czesc Behatka! ja tez stosowalam sab. Bardzo polecam:)I rowniez 15 kropli wydawalo mi sie duzo. dawalam az tyle tylko na noc( w dzien 5-10kropli) a potem sukcesywnie zmniejszalam. Sama obserwuj swoje dzieciątko i oceniaj ile jej pomaga...i jak juz jest lepiej powoli zmniejszaj dawke:) to chyba najlepszy sposob....pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum